افزایش ظرفیت تماس های ویدئویی واتساپ

به گزارش تور فرانسه، واتساپ در دوران شیوع کرونا و برقراری قرنطینه در جهان، به روزآوری های زیادی انجام داده است. تلاش برای کاهش میزان انتشار پیام های نادرست در شبکه، یکی از این روزآوری ها است.

افزایش ظرفیت تماس های ویدئویی واتساپ

واتساپ در حال دو برابرسازی شمار افراد مجاز برای هر تماس جمعی است

واتس اپ قصد دارد ظرفیت تماس های ویدئویی همزمان را افزایش دهد. این قابلیت در حالی در به روزرسانی آینده در اختیار همگان قرار می گیرد که مردم سراسر جهان برای ارتباط دریافت با دوستان و اقوام در دوران قرنطینه، به گپ وگفت های تصویری روی آورده اند.

به روزرسانی جدید شامل هر دو نوع گپ وگفت صوتی و تصویری می شود، زیرا به نظر می رسد که واتساپ می خواهد با سایر برنامه های محبوب مثل پیام رسان فیسبوک و حتی گزینه های کسب وکار محور مثل زوم، رقابت کند.

طبق آن چه در صفحه توییتری نسخه بتا واتساپ آمده است، هم اکنون این قابلیت فقط در نسخه بتای این برنامه موجود است. در تازه ترین نسخه های آزمایشی تحت آی. او. اس و اندروید این برنامه هم، گپ وگفت های جمعی بزرگ تری می توان انجام داد.

اما قابلیت های بتای واتساپ تقریباً همیشه در نسخه اصلی این برنامه راه اندازی می شود و بنابراین، این به روزآوری احتمالاً به زودی در اختیار تمامی کاربران خواهد بود.

در حال حاضر، در گپ وگفت صوتی و ویدیویی جمعی واتساپ، حداکثر چهار نفر می توانند شرکت داشته باشند. اما در به روزرسانی جدید هشت نفر می توانند همزمان در یک گپ وگفت شرکت کنند. کاربران نسخه بتا هم اکنون می توانند گپ وگفت های گروهی بزرگ تری انجام دهند، اما همه شان باید به این قابلیت دسترسی داشته باشند.

واتساپ در دوران شیوع کرونا و برقراری قرنطینه در جهان، به روزآوری های زیادی انجام داده است. تلاش برای کاهش میزان انتشار پیام های نادرست در شبکه، یکی از این روزآوری ها است.

واتساپ یکی از برنامه های کلیدی مردم در دوران همه گیری کرونا بوده است. گروه های محلی با استفاده از آن به افراد آسیب پذیر منطقه شان کمک می کنند و خانواده ها با کمک آن در دوران شیوع با هم در ارتباط هستند. اما این افزایش شمار کاربران، به انتشار سرسام آور میالب نادرست و جعلی هم منجر شده است که اغلب از طریق گروه های بزرگ به سرعت بازنشر می شوند.

منبع: ایندیپندنت

منبع: فرادید
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 480

به "افزایش ظرفیت تماس های ویدئویی واتساپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش ظرفیت تماس های ویدئویی واتساپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید