بازگشت فورچونه به تمرین تراکتور، امیدها غایب بودند

به گزارش تور فرانسه و به نقل از سایت باشگاه تراکتور، شاگردان ساکت الهامی از ساعت 11 در جلسه فنی بازی با شهر خودرو شرکت کردند و سپس در رختکن تمرینات بدنسازی را زیر نظر دکتر جودکی نژاد انجام دادند.

بازگشت فورچونه به تمرین تراکتور، امیدها غایب بودند

* بازیکنان تراکتور در ادامه با حضور در زمین چمن اصلی استادیوم بنیان دیزل تمرینات گرم کردن بدن را پیگیری نموده و سپس تمرین تاکتیکی ویژه بازی با شهر خودرو را با وجود شش دروازه کوچک انجام دادند.

* الهامی در ادامه دقایقی در مورد نحوه بازی شهر خودرو برای شاگردانش صحبت کرد و سپس در قالب بازی درون تیمی در زمین بزرگ، نکات تاکتیکی را به بازیکنانش گوشزد نموده و آنان را در پست های مختلف محک زد.

* تعدادی از بازیکنان پس از انتها تمرین در زمین مانده و تمرینات اختصاصی شان را انجام دادند.

* علیرضا پژمان، حمیدرضا جودکی نژاد، علیرضا مرادی و علیرضا ناصح به عنوان اعضای کادرفنی تراکتور الهامی را در این جلسه تمرینی یاری می کردند.

* کوین فورچونه پس از مدت ها، با صلاحدید الهامی در تمرین امروز حضور یافته بود که جدا از سایر بازیکنان، تمرینات اختصاصی انجام داد.

* محمدرضا آزادی و رضا شکاری به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید در تمرین امروز حضور نداشتند و سه بازیکن تیم جوانان تراکتور نیز در جلسه تمرینی امروز حاضر شده بودند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 96

به "بازگشت فورچونه به تمرین تراکتور، امیدها غایب بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت فورچونه به تمرین تراکتور، امیدها غایب بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید