تمدید مهلت ثبت نام بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری، 27فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام اینترنتی

به گزارش تور فرانسه، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی بیمه عمر و حادثه صبا تا 27فروردین ماه جاری خبر داد.

تمدید مهلت ثبت نام بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری، 27فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام اینترنتی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد با اعلام این خبر گفت: پیش از این مهلت ثبت نام برای استفاده از طرح بیمه عمر و حادثه صبا 25 اسفندماه معین شده بود تا از ابتدای فروردین ماه امسال این طرح برای متقاضیان اجرا شود.

مرتضایی فرد ادامه داد: با توجه به شرایط و کمبود زمان ثبت نام و درخواست برخی کانون های بازنشستگی مهلت ثبت نام تا 27فروردین ماه تمدید شده است.

وی گفت: متقاضیان برای استفاده از طرح و ثبت نام در یکی از سطح های طلایی، نقره ای و برنزی می توانند به درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir مراجعه و در بخش خدمات بیمه ای (بیمه عمر و حادثه) ثبت نام کنند.

وی یادآور شد: کلیه بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری می توانند تحت پوشش این طرح قرار گیرند و تنها استثنا مربوط به افراد دارای سابقه بیماری های خاص مانند سرطان، دیالیز، تالاسمی، MS، بیماری های شدید اعصاب و روان، هپاتیت، هموفیلی، دیابت شیرین و ایدز است.

مرتضایی فرد شرح داد: چنانچه بیمه شده ای بر اثر یکی از این بیماری ها فوت کند و پیش از قرار دریافت تحت پوشش بیمه عمر مبتلا به چنین بیماری هایی بوده باشد، غرامت فوت پرداخت نمی شود. اما در صورتی که فوت بر اثر سایر بیماری ها (از جمله کووید 19) یا حادثه باشد یا بعد از قرار دریافت تحت پوشش بیمه عمر به یکی از بیماری های یادشده مبتلا شود، شرکت بیمه متعهد به پرداخت غرامت فوت است.

گفتنی است، بیمه تکمیلی عمر و حادثه صبا از اول اردیبهشت ماه 1400 تا 31 فروردین ماه 1401 از طریق شرکت بیمه ملت (از شرکت های وابسته به صندوق بازمنشستگی کشوری) اجرا می شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1088

به "تمدید مهلت ثبت نام بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری، 27فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام اینترنتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت ثبت نام بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری، 27فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام اینترنتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید