خبرنگاران جشنواره هنری کرونانابود2 در آذربایجان غربی برگزار می گردد

به گزارش تور فرانسه، ارومیه - خبرنگاران- رییس حوزه هنری آذربایجان غربی گفت: جشنواره هنری کرونا نابود 2 با هدف جمع آوری آثار هنری در مورد بیماری کرونا در استان برگزار می گردد.

خبرنگاران جشنواره هنری کرونانابود2 در آذربایجان غربی برگزار می گردد

احد هوشمند روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار تور فرانسه اضافه نمود: این جشنواره هنری در بخش های قصه گویی، خاطره گویی، اجراهای تصویری، عکس موبایلی و ویدئو سلفی برگزار می گردد.

وی افزود: علاقه مندان و فعالان عرصه هنر می توانند آثار خود را در قالب بخش های این جشنواره تا 15 فروردین ماه جاری فراوری و به دبیرخانه جشنواره در حوزه هنری آذربایجان غربی ارسال نمایند.

وی بیان نمود: ما با هم کرونا را شکست خواهیم داد، خانه بهترین سنگر ما در مقابل کرونا و همراهم و هم قسم با مدافعان سلامت از موضوعات این جشنواره هنری ویژه تمام خانواده های ایرانی است.

رییس حوزه هنری آذربایجان غربی ادامه داد: مردم می توانند در رشته های مورد نظر آثار خود را تا سرانجام تاریخ اعلام شده به وسیله فضای مجازی به شماره 09147242595 ارسال نمایند.

بیماری کرونا امروزه یکی از مهمترین مسائل بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران است که با تبلیغات انجام شده و سوء برداشت های عمومی به غیر از یک بیماری، تبدیل به موضوعی وحشت انگیز شده است که در راستای مبارزه با آن هنرمندان می توانند با خلق آثار هنری در کنار جامعه پزشکی در مقابله با این بیماری و ریشه کنی آن نقش موثری ایفا نمایند.

شیوع ویروس کرونا اواخر ماه دسامبر گذشته از چین شروع شد و تا به امروز هزاران نفر در این کشور به این ویروس مبتلا شده اند؛ این بیماری قابل پیشگیری است و به راحتی و با راهکارهای ساده می توان از شیوع و ابتلا به آن جلوگیری کرد.

این ویروس دوره نهفته به نسبت طولانی از چند روز تا دو هفته دارد و همین امر موجب شده تا زمانی که علایمی چون تب و تنگی نفس در مبتلایان بروز نکند، از آن آگاهی پیدا ننمایند و ضرورتی برای رفتن به پزشک احساس ننمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 374

به "خبرنگاران جشنواره هنری کرونانابود2 در آذربایجان غربی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جشنواره هنری کرونانابود2 در آذربایجان غربی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید