خبرنگاران وزیر علوم: فرایند برگزاری کلاس های آموزش از راه دور دانشگاه ها مثبت و رو به بهبود است

به گزارش تور فرانسه، تهران- خبرنگاران- منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری فرایند کلی برگزاری کلاس های آموزش از راه دور دانشگاه ها را مثبت و رو به بهبود ارزیابی کرد و گفت: باید با برطرف مسائل موجود در برگزاری آموزش های الکترونیک روز به روز شاهد ارتقای کیفیت این آموزش ها باشیم.

خبرنگاران وزیر علوم: فرایند برگزاری کلاس های آموزش از راه دور دانشگاه ها مثبت و رو به بهبود است

به گزارش بامداد دوشنبه وزارت علوم، جلسه ستاد سلامت این وزارتخانه با حضور غلامی وزیر علوم، معاونان وزارتخانه و اعضای ستاد برگزار گردید.

در این جلسه که در ادامه جلسات منظم ستاد سلامت وزارتخانه برگزار گردید، هر یک از معاونان و اعضاء گزارشی از فعالیت های مجموعه های تحت مدیریت ستادی و بخش های مرتبط در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در چگونگی مدیریت پیامدها و آثار بیماری کرونا بر فعالیت های نظام ها و زیرنظام های مجموعه آموزش عالی ارائه کردند.

وزیر علوم در این جلسه پس از شنیدن گزارش نحوه برگزاری کلاس های غیرحضوری و آموزش های الکترونیکی، فرایند کلی برگزاری کلاس های آموزش از راه دور را مثبت و رو به بهبود ارزیابی کرد.

غلامی همچنین از این رویکرد آموزشی به عنوان یک فرصت یاد کرد و خواهان تداوم آموزش ها و برطرف اشکالات آن در همه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور شد.

وی تاکید نمود: معاونت آموزشی وزارت علوم و بخش های مرتبط در دانشگاه ها با همکاری وزارت ارتباطات مسائل موجود در برگزاری آموزش های الکترونیک را به سرعت برطرف نموده تا روز به روز شاهد ارتقای کیفیت این آموزش ها باشیم.

از روزهای نخست اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور در اوایل اسفندماه سال گذشته، ستاد سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری زیر نظر وزیر تشکیل و درباره نحوه فعالیت بخش های مختلف نظام آموزش عالی کشور بحث و تصمیم گیری های لازم انجام شد و تصمیم های اتخاذ شده در قالب نامه، بخشنامه ها و دستورالعمل تهیه و ابلاغ شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 416

به "خبرنگاران وزیر علوم: فرایند برگزاری کلاس های آموزش از راه دور دانشگاه ها مثبت و رو به بهبود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وزیر علوم: فرایند برگزاری کلاس های آموزش از راه دور دانشگاه ها مثبت و رو به بهبود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید