عضو انصارالله: قبل از هرگونه مذاکره باید تجاوز به یمن خاتمه یابد

به گزارش تور فرانسه، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن بر ضرورت توقف تجاوز و محاصره برای ورود به هرگونه مذاکرات جدید تاکید نمود.

عضو انصارالله: قبل از هرگونه مذاکره باید تجاوز به یمن خاتمه یابد

به گزارش گروه بین الملل تور فرانسه به نقل از المسیره، علی القحوم عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت که پیش از هرگونه دعوت سازمان ملل برای ورود به مذاکرات جدید باید تجاوز و محاصره انتها یابد.

وی گفت: امروز معادله تغییر نموده و نمی توان در برابر جنایات دشمن متکبر دست بسته باقی خواهد ماند.

القحوم گفت: درهای راه چاره بحران از ابتدا برای ما باز است و خواسته های ما نیز روشن است و مبتنی بر توقف تجاوز و انتها محاصره است.

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله گفت که مارتین گریفیتس نماینده سازمان ملل در ملاقات با هیئت ملی یمن در مسقط کوشش کرد که توافق آنها را برای از سرگیری مذاکرات جلب کند اما هیئت ملی تاکید نمود که در صورت ادامه تجاوز و محاصره نمی توان گفت وگو کرد و به توافق دست یافت.

وی گفت که دشمن کوشش می نماید که تجاوزهای خود را تشدید کند و ما با این تجاوزها مقابله خواهیم کرد.

القحوم گفت: نمی توان سلطه آمریکا و عربستان و امارات را پذیرفت و ملت ما خطر تجاوز را درک نموده است. دشمن باید بفهمد که سیاست ما و کرامت ما بالاتر از هر چیزی است.

این عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت که دشمن برای احیای فتنه های طایفه ای و تسلط بر ثروت های یمن و مناطق استراتژیک آن کوشش می نماید.

القحوم گفت که سازمان ملل به کشورهای ائتلاف متجاوز سعودی فشار نمی آورد که به توافق سوئد پایبند باشند.

وی گفت: ما به سازمان ملل و جامعه جهانی که برخورد سیاسی با مسائل دارند تکیه نمی کنیم و اکثر سازمان های بشردوستانه شعار انسانیت را سر می دهند اما به آن عمل نمی نمایند.

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله گفت: ما به جهان ثابت کردیم که به دنبال صلح هستیم، اما در صورت ادامه تجاوز هیچ گزینه ای به جز دفاع از کرامت ما و آزادی و استقلالمان نداریم.

القحوم اضافه نمود: ملت ما مقاوم و مطلع است و در زمینه ساخت تجهیزات نظامی شاهد تحول بزرگی هستیم. ما قبل از مذاکراه باید گام های جدی طرف مقابل در زمینه توقف تجاوز و انتها محاصره را ببینیم.

وی تاکید نمود: دشمن ما متکبر و زورگو است و نمی خواهد به شکستی که متحمل شده اعتراف کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 41

به "عضو انصارالله: قبل از هرگونه مذاکره باید تجاوز به یمن خاتمه یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو انصارالله: قبل از هرگونه مذاکره باید تجاوز به یمن خاتمه یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید