مربی سابق تیم ملی تیروکمان: بدهی ها را نمی دهند اما 300 میلیون هزینه مجمع می نمایند

به گزارش تور فرانسه، راحله خیر الله زاده ورزی با انتقاد از مجمع پر هزینه فدراسیون تیروکمان گفت: چطور فدراسیون با این همه بدهی 300 میلیون تومان برای مجمع عمومی هزینه می نماید؟

مربی سابق تیم ملی تیروکمان: بدهی ها را نمی دهند اما 300 میلیون هزینه مجمع می نمایند

مربی سابق تیم ملی تیراندازی با کمان در گفت وگو با تور فرانسه، دوباره حواشی مجمع عمومی فدراسیون، اظهار کرد: فدراسیون همواره می گوید کلی بدهی دارد و پول ندارد. تا چند ماه پیش مربی تیم ملی بودم و حقوق های پارسال را گرفتم اما فدراسیون 300 میلیون تومان برای مجمع عمومی هزینه می نماید. همین برای من سوال است که اگر ندارند چطور این هزینه را انجام می دهند و بریز و بپاش می نمایند.

خیر الله زاده ورزی ادامه داد: دیگر چرا بحث انتخابات را مطرح می نمایند. اگر انتخابات است، چرا آقای شعبانی بهار که کاندیدا شده، به عنوان نماینده وزارت ورزش و جوانان به جای آقای داورزنی در مجمع شرکت می نماید و مثل یک نامزد انتخاباتی حرف می زند و قول می دهد. کلی وعده می دهند و برای هیات ها از مسائل اقتصادی و یاری اقتصادی حرف می زنند. قول حمایت اقتصادی داده اند. خب اگر وزارت ورزش و جوانان می خواست حمایت کند، چرا در این مدت حمایت ننموده است.

مربی سابق تیم ملی با بیان این مطلب که فدراسیون بدهی هایش را پرداخت نمی نماید، اما مجمع 300 میلیونی برگزار می نماید ، بیان کرد: دوستان به من پیغام می دادند که رییس جدید مبارک. آقای شعبانی بهار گفته با مدیر کل ها صحبت می نماید که به هیات ها پول بدهند. همه این اتفاق ها جالب است ، اما بیشتر از همه اتفاق های درون فدراسیون است. فدراسیون با پول شخصی ورزشکاران تیم ها را به مسابقات اعزام می نماید. من مربی تیم ملی هستم و نمی توانند حرف من را تکذیب نمایند. حتی مسابقات تایلند پارسال هم ورزشکاران با هزینه شخصی اعزام شدند.

او اضافه نمود: همه ورزشکاران هزینه های اعزام خود را می دهند. حتی یکی از ورزشکاران پول نداشت و پدرش وام گرفت تا او به مسابقات اعزام گردد. تیم اصلی این طور است و تیم های جوانان و نوجوانان که شرایط بدتری دارند. مسابقات چند وقت پیش آمریکا نفری 15 میلیون دادند. سال قبل نفری 17 میلیون دادند. مسابقات مراکش و تایلند تمام رقابت ها را با هزینه شخصی اعزام می نمایند.

خیر الله زاده ورزی همچنین بیان کرد: 300 میلیون هزینه شده برای مجمع اما این پول تا الان کجا بوده؟ آقای شعبانی بهار چرا اکنون که برای انتخابات ثبت نام نموده قول حمایت می دهد؟ اصلا وزارت ورزش و جوانان در این شرایط چه نظارتی بر شرایط تیروکمان داشته است؟ اینها وعده سر خرمن است. من خودم از فدراسیون طلب دارم. یک مربی دیگر چهار سال حقوق طلب دارد. بعد پول ما را نمی دهند و همه را به اصفهان دعوت می نمایند. مشکل ما اکنون همین است، چرا با سرنوشت تیروکمان بازی و به شعور ما توهین می نمایند.

مربی سابق تیم ملی تیروکمان ایران با گلایه از فدراسیون و مسئولان وزارت ورزش و جوانان، گفت : ملی پوشان نه بیمه هستند و نه حقوق می گیرند. هیچ کس حقوق ندارد. هیچ کس هم به فکر ورزشکاران نیست. ما در گذشته و دوره های قبلی دغدغه نداشتیم، اما اکنون ورزشکاران امکانات اولیه هم ندارند. چرا وزارت ورزش و جوانان به این مسائل ورود نمی کرد. من چهار سال کنار بودم که دوباره دعوت به کار شدم. ابتدا مسرور شدم که رویکرد تغییر نموده، اما همه به من گفتند اشتباه نموده ام.

او ادامه داد: همه گفتند این فدراسیون پول نمی دهد و فقط از افراد کار می کشد. همین طور هم شد و من و البته همه افراد مجموعه تیروکمان طلبکار هستیم و می بینیم فدراسیون به جای این که حق و حقوق ما را بدهد بریز و بپاش می نماید. بعد من دیدم که نمی گردد با مربی بی سواد کره ای کار کرد و استعفا دادم و حق و حقوقم را ندادند.

خیرالله زاده ورزی درباره مربی کره ای نیز، گفت : او کاملا بی سواد بود و ایران برایش کلاس آموزشی بود. هر کاری که ما می کردیم را تکرار می کرد و بچه ها می خندیدند. او هیچ برنامه تمرینی نداشت و فقط این جا چیز یاد می گرفت. سابقه ای هم ندارد. مربی تیم ملی انگلیس به من گفت که مربی کره ای در هیچ جایی بیش از یک سال نمانده است. دقیقا همین طور بود. من همه را به شجاعی گفتم اما تغییراتی انجام نشد. یک بار هم حقوقش یک ماه عقب افتاد همه را تهدید کرد که می رود. حالا من یک سال و آقای پاکزاد چند سال طلبکار هستیم. اتفاق هایی دیدم که تصمیم گرفتم استعفا بدهم.

مربی سابق تیم ملی تیروکمان ایران در ادامه با اشاره به شرایط نامناسب تیروکمان، اظهار کرد: واقعا شرایط نگران نماینده است. فضا را به سمتی می برند که فرایند کنونی فدراسیون ادامه دار باشد. گویا دوست ندارند درست گردد. ما چند روز است که اصفهان گردی دوستان را در اینستاگرام می بینیم و این درد آور است. اما باور کنید هیات ها می دانند و دیگر با این اتفاق ها رای خودشان را نمی فروشند. قطعا این اتفاق ها تاثیری در انتخابات ندارد، اما به نظرم باید فدراسیون توبیخ گردد. آنقدر بدهی دارند اما 300 میلیون تومان هزینه مجمع می نمایند. فدراسیون تعطیل شده و همه رفته اند اصفهان و چند روز تفریح نموده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 80

به "مربی سابق تیم ملی تیروکمان: بدهی ها را نمی دهند اما 300 میلیون هزینه مجمع می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی سابق تیم ملی تیروکمان: بدهی ها را نمی دهند اما 300 میلیون هزینه مجمع می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید