نحوه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های وابسته به نیروهای انتظامی

به گزارش تور فرانسه، در ابتدای این جلسه مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، گزارشی از بعضی تغییرات در حوزه جذب این وزارتخانه ارائه کرد و بعد از ارائه این گزارش اعضاء ضمن تأکید بر لزوم اجرای کامل قوانین و مقررات برخورداری از هرگونه اقدامی که منجر به تضعیف فرایند جذب اعضای هیات علمی تأکید کردند.

نحوه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های وابسته به نیروهای انتظامی

همچنین اعضاء با اشاره به لزوم چابک سازی تشکیلات اداری مربوط به جذب اعضای هیات علمی، تسریع در این فرایند را نیز مورد تأکید قرار دادند.

در ادامه جلسه گزارش کوتاهی از فعالیت ها و اقدامات کارگروه رسیدگی به شکایات ارائه شد و سپس مقرر شد تا فرم های مربوط به ارزیابی با توجه به آخرین اصلاحات انجام شده در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد استفاده قرار گیرد.

دستور بعدی جلسه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز آموزشی، آنالیز پیشنهاد دانشگاه های وابسته به نیروهای نظامی و انتظامی مبنی بر تخصیص شرایط خاص برای جذب اعضای هیات علمی در این دانشگاه ها به پرسنل این نیروها بود و پس از طرح موضوع مقرر شد تا با دعوت از روسای دانشگاه های ذیربط پفراینده افراد مزبور آنالیز گردد.

همچنین با رأی مثبت اعضای هیات عالی جذب نماینده دانشگاه آزاد اسلامی به عضویت هیات مرکزی جذب وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتخاب شد.

در ادامه جلسه، گزارش دانشگاه آزاد اسلامی پیرامون برنامه های این دانشگاه در حوزه جذب اعضای هیئت علمی در سال آینده ارائه شد.

در این گزارش با اشاره به عضویت بیش از 24 هزار عضو هیات علمی در این دانشگاه اعلام شد 5025 نفر در فراخوان امسال این دانشگاه ثبت نام نموده اند که صلاحیت علمی و عمومی این متقاضیان در دست آنالیز است.

در ادامه این گزارش با اشاره به صدور بیش از 25 هزار که شناسایی تدریس برای اعضای هیئت علمی تمام وقت این دانشگاه، اعلام شد بیش از 64 هزار کد شناسایی تدریس برای اساتید حق التدریس صادر شده است.

در بخش دیگری از گزارش دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اشاره به ساماندهی اعضای هیات علمی با توجه به ظرفیت ها و توانایی های واحدهای این دانشگاه، تسریع در فرایند رسیدگی به پفراینده متقاضیان مورد تأکید قرار گرفته است هیات عالی جذب نیز خود را متعهد به یاری به دانشگاه آزاد اسلامی می داند

منبع: ویکی گرام
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 858

به "نحوه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های وابسته به نیروهای انتظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های وابسته به نیروهای انتظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید