واکنش فدراسیون فوتبال به مذاکره تاج با برانکو، نه تایید نه تکذیب

به گزارش تور فرانسه، انتظارات فدراسیون فوتبال از سرمربی محترم تیم ملی وفق جزییات قرارداد در مذاکرات اخیر میان دو طرف مورد تاکید دوباره قرار گرفته است.

واکنش فدراسیون فوتبال به مذاکره تاج با برانکو، نه تایید نه تکذیب

روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحاتی پیرامون بعضی حدس هایی که درباره سپردن راهنمایی تیم ملی به برانکو مطرح شده ارائه کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به انتشار بعضی مطالب درباره نیمکت تیم ملی فوتبال بزرگسالان، فدراسیون فوتبال با تاکید بر سیاست خود مبنی بر ضرورت برنامه ریزی همه جانبه و تداوم پشتیبانی لازم برای حضوری پیروز در دور برگشت مقدماتی جام جهانی مطالب ذیل را به اطلاع عموم می رساند:

1- انتظارات فدراسیون فوتبال از سرمربی محترم تیم ملی وفق جزییات قرارداد در مذاکرات اخیر میان دو طرف مورد تاکید دوباره قرار گرفته است.

تاکید فدراسیون بر ضرروت انجام برنامه جامع و متمرکز تیم ملی در ماه های باقیمانده تا شروع دور برگشت، از تصریحات مکاتبات و مذاکرات انجام شده است.

2- با توجه به شرایط به وجود آمده در جدول و این که سرنوشت صعود به دست تیم ملی است، بستر فعلی در موضوع هم گرایی آحاد مردم، رسانه ها و حمایت تام و تمام از ملی پوشان در 4 بازی مهم پیش رو پیش از پیش حائز اهمیت به نظر می رسد.

3 - فدراسیون فوتبال در حال حاضر در موقعیت تایید یا تکذیب حدس های مطرح شده قرار ندارد.

4 - نتایج پیگیری ها و مذاکرات انجام شده در باب مباحث مرتبط با سرمربی تیم ملی در آینده به اطلاع عموم خواهد رسید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 17

به "واکنش فدراسیون فوتبال به مذاکره تاج با برانکو، نه تایید نه تکذیب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون فوتبال به مذاکره تاج با برانکو، نه تایید نه تکذیب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید