وعده بزرگ کریم باقری به هواداران پرسپولیس

به گزارش تور فرانسه، کریم باقری، مربی پرسپولیس گفت: باز هم از هواداران عزیزمان عذرخواهی می کنم که نتوانستیم برایشان جام بیاوریم.

وعده بزرگ کریم باقری به هواداران پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، کریم باقری یکی از مربیان پرسپولیس و یکی از اسطوره های این باشگاه همیشه خیلی راحت و فوتبالی موارد فنی و حواشی مربوط به تیمش را حلاجی می کند. در شرایطی که صحبت کردن از اتفاقات فینال برای اعضای تیم پرسپولیس بسیار سخت است آقا کریم درباره افق پیش روی تیم امیدوارانه حرف می زند. در مورد شکست در فینال آسیا و بازی های پیش روی پرسپولیس در لیگ مصاحبه ای اختصاصی با کریم باقری داشتیم که در ذیل از نظرتان می گذرد.

چرا به شکلی عجیب در حالی که در بهترین زمان ممکن به گل رسیدید برتری تان را خیلی راحت از دست دادید، منتقدان معتقد بودند که اولسان را بیش از حد بزرگ کرده بودید و توانایی خودتان را خیلی باور نداشتید؟بازیکنان ما با سختی ها و همه کم و کاستی هایی که وجود داشت به فینال رسیدند. در فینال هم بازی خوبی را ارائه دادند و تا سر حد جانشان تلاش کردند. در مورد بزرگ کردن اولسان هم من نمی دانم کی اولسان را بزرگ کرده بود چون به هر حال همه دیدند که اولسان تیم خیلی خوبی بود و به عنوان بهترین تیم شرق از آن طرف بالا آمده بود و اگر تیم خوب و قوی نبود که نمی توانست در بین آن همه تیم شرقی بالا بیاید و به فینال برسد. ما اولسان را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم و به گل هم رسیدیم اما بالاخره در فوتبال گاهی اتفاقاتی رخ می دهد که غیر قابل پیش بینی است و کمتر کسی فکرش را می کند. روی دو اتفاق دو گل از روی دو پنالتی دریافت کردیم و فوتبال واقعاً روی بد خودش را به ما نشان داد. تیم ما هم در عین شایستگی نتیجه را واگذار کرد و باخت. پرسپولیس مستحق قهرمانی و کسب جام بود و بازیکنان مان هم همه تلاش شان را انجام دادند و تا ثانیه آخر جنگیدند اما متأسفانه گاهی در فوتبال هر چه تلاش می کنید به حقتان نمی رسید و متأسفانه این مهم این بار در فینال برای ما رقم خورد.

اما هواداران پرسپولیس از شکست تیم محبوبشان ناراحتند و معتقدند تیمشان بهترین فرصت برای قهرمانی آسیا را که نصیبش شده بود به راحتی از دست داد!

بازیکنان ما با انگیزه بسیار بالا و تلاش زیاد همه زحمت خودشان را کشیدند و هر چه در چنته داشتند رو کردند اما متأسفانه برد در فینال و قهرمانی قسمت ما نشد. شاید الان هم که با شما صحبت می کنم کمی دیر شده باشد اما با وجود این باز هم از هواداران عزیزمان عذرخواهی می کنم که نتوانستیم برایشان جام بیاوریم.

اما دو بازیکن خوب و زحمتکش تیم دو خطای پنالتی را مرتکب شدند که شاید آن خطاها در آن شرایط لزومی نداشت!

به هر حال شرایط بازی و تحت فشار ممکن است اتفاقاتی غیر قابل پیش بینی رخ دهد و دو بازیکن ما هم که خطای پنالتی مرتکب شدند قطعاً نمی خواستند آن خطاها را مرتکب شوند اما در شرایط سخت فینال آن دو پنالتی رخ داد.

اما این واقعیت هم وجود دارد که دیگر شاید به فینال نرسید یا حداقل شانس قهرمانی در آسیا را کسب نکنید.

تیم و بازیکنانی داریم که در این چند ساله خوب یاد گرفته اند وقتی زمین خوردند چگونه دوباره بلند شوند و قامت شان را راست کنند و ما به توانایی تیم مان اطمینان داریم و مطمئنم با شخصیتی که پرسپولیس از آن بهره می برد دوباره فرصت قهرمانی و فینالیستی نصیب ما خواهد شد.

در حال حاضر در بعضی از پست ها دچار کمبود هستید. با این شرایط نگران ادامه لیگ نیستید؟

ما در شرایط خاصی قرار داشتیم و تا جایی که می توانستیم و شرایط مان اجازه می داد قبلاً بازیکن گرفتیم اما با شرایطی که پیش آمده و وجود دارد باید از داشته هایمان استفاده کنیم و تا نیم فصل با شرایطی که داریم پیش برویم و برای قهرمانی و پیش بردن اهدافمان بجنگیم چون تا نیم فصل نمی توانیم بازیکن جدیدی اضافه کنیم و باید از موجودیت بازیکنان فعلی مان بهترین استفاده ممکن را ببریم.

برای دیدار مقابل نساجی در زمین چمن مصنوعی نامناسب استادیوم شهید وطنی نگرانی از رویارویی مقابل نساجی در آن شرایط خاص ندارید؟

بالاخره این شرایط هست و وجود دارد و کاری اش هم نمی توان کرد و ما طبق برنامه و آنالیز دقیق باید برویم و سعی کنیم بهترین بازی ممکن را انجام دهیم و ان شاءالله با سه امتیاز برگردیم.

محمد انصاری برگشته و توانایی بازی نود دقیقه ای را دارد؟

بله، خوشبختانه محمد برگشته و دو هفته است که کنار تیم تمرین می کند و هر زمان که سرمربی صلاح دانست می تواند تیم را همراهی کند. البته حالا شاید در اولین بازی شرایط بازی نود دقیقه ای را نداشته باشد اما حتماً می تواند کم کم با شرایط خوب برای نود دقیقه بازی هم تیم ما را همراهی کند.

برای چند بازی اخیرتان برنامه خیلی فشرده ای تا دربی دارید. با برنامه ریزی اخیر دچار مشکل نمی شوید و نگران دربی نیستید؟

ما فعلاً فقط به بازی با نساجی و نتیجه گیری مقابل این تیم فکر می کنیم و فعلاً اصلاً به دربی فکر نمی کنیم و حتماً وقت دربی هم که نزدیک شد راجع به آن بازی هم فکر می کنیم و برنامه ریزی لازم را انجام می دهیم.

عیسی آل کثیر محروم شد و کنفدراسیون فوتبال آسیا با وجود نامه دادگاه عالی ورزش برای بازنگری به پرونده عیسی برای حضور در فینال هیچ ترتیب اثری به نامه CAS نداد. فکر نمی کنید بعضی دست های پشت پرده هم در کار بوده که پرسپولیس قهرمان نشود؟

هر چه بود تمام شد و رفت. به نظرم هر اتفاقی که افتاده ما دیگر نباید آن را دنبال کنیم و دنبال بهانه و دست های پشت پرده و از این قبیل موارد نباشیم. تیم ما شخصیت خوب و بالایی دارد. ان شاءالله خیلی زود دوباره مهیا می شویم و بهترین نمایش ها را ارائه می دهیم و با نتایج خوب دوباره همه نگاه ها را معطوف به پرسپولیس و قدرتش می سازیم و خودمان را به عنوان مدافع عنوان قهرمانی و شانس اول این عنوان مهم مطرح می سازیم.

به عنوان سؤال آخر از لحظه ای که مسجل شد جام از دستتان رفته و حس و حال خاص تان می خواهیم در آن دقایق جویا شویم.

فضای سنگینی بود و همه واقعاً خیلی ناراحت بودیم اما در فوتبال همه این موارد وجود دارد و کاری هم نمی توان انجام داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 905

به "وعده بزرگ کریم باقری به هواداران پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده بزرگ کریم باقری به هواداران پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید