کدخدایی: اصلاح طلبان محتوای جلسه با شورای نگهبان را درست منعکس نمایند

به گزارش تور فرانسه، سخنگوی شورای نگهبان گفت: اصلاح طلبانی که با شورای نگهبان جلسات داشتند توضیحات را در بیرون واقعی منعکس نمایند.

کدخدایی: اصلاح طلبان محتوای جلسه با شورای نگهبان را درست منعکس نمایند

به گزارش گروه سیاسی تور فرانسه، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در حاشیه مراسم سالگرد ارتحال استاد پرورش و در جمع تور فرانسه در پاسخ به سوالی پیرامون زمان اعلام نتایج آنالیز صلاحیت های داوطلبین نمایندگی مجلس یازدهم گفت: احتمالاً تا دهه دوم دی ماه یعنی 20 یا 21 دی نتایج هیات مرکزی و هیئت های استانی را اعلام می کنیم و بعد از آن هم برای دریافت شکایات و اعتراضات داوطلبینی که صلاحیت آن ها تایید نشده در دو مرحله فرصت وجود خواهد داشت.

کدخدایی اضافه کرد: ان شاالله در دهه دوم بهمن هم اسامی قطعی اعلام می گردد که پس از آن تبلیغات انتخاباتی آغاز می گردد.

وی در پاسخ به سوالی در مورد تاثیر یا عدم تاثیر جلساتی که بعضی اصلاح طلبان با شورای نگهبان داشته اند بر فرایند آنالیز صلاحیت ها توسط این شورا توضیح داد: شورای نگهبان برای هر پیشنهاد نظر و انتقادی گوش شنوا دارد.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: اگر کسی نکته ای دارد و هدایت ای به نظرش می رسد می تواند به ما مراجعه کند و ما این جلسات را همواره داشتیم و باز هم خواهیم داشت و از این جهت ابایی نداریم؛ اما انتظار داریم که اگر مطالب را دریافت می نمایند و توضیحات ما را می شنوند، بر اساس آن توضیحات، در بیرون مسئله را منعکس نمایند.

کدخدایی تاکید نمود: انتظار داریم که وقتی پاسخ های ما را می شنوند از آن طرف توضیحاتشان برای افکار عمومی درست و واقعی باشد.

وی با تاکید بر اینکه مانعی نداریم و از این گفت و شنود ها زیاد است و اتفاق خاصی هم نمی افتد، گفت: ما هم تمام هم و غم مان را می گذاریم که با دقت بیشتر موضوع را آنالیز کنیم و ملاک و معیار ما فقط قانون است.

کدخدایی در پاسخ به این سوال که آیا صحبت ها و نظرات اصلاح طلبان بر نظر شورای نگهبان اثر می گذارد گفت: اگر حرف حقی باشد قطعاً اثر می گذارد و اگر حق نباشد خیر.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 117

به "کدخدایی: اصلاح طلبان محتوای جلسه با شورای نگهبان را درست منعکس نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدخدایی: اصلاح طلبان محتوای جلسه با شورای نگهبان را درست منعکس نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید