بیشتر با اروپا آشنا شوید

به گزارش تور فرانسه، در این مقاله شما را با 5 نکته در مورد فرهنگ مردم، شهرهای سرد و یا حتی مزیت دانستن زبان یک کشور در قاره اروپا آشنا خواهیم کرد. این نکات در سفر به شهرهای پاریس، مونیخ، لوکزامبورگ، آمستردام و استکهلم به دست آمده‌اند.

بیشتر با اروپا آشنا شوید

مردم اروپا صبحانه نمی خورند

آن ها صبحانه نمی خورند و یا حداقل مثل ما صبحانه نمی خورند، در هر شهری که توقف کردیم صبحانه ای متفاوت دیدم، در پاریس برای صبحانه ساندویچ همبرگر و پنیربه همراه رولت شکلاتی ، در مونیخ  پنیر ومربا به همراه نان توست و در لوکزامبوزگ تخم مرغ آب پز و همبرگر خوردیم و در بیشتر وقت ها مجبور بودیم خودمان صبحانه تهیه کنیم چون صبحانه‌ای ساده تر را ترجیح می دادیم: تخم مرغ، میوه ونان توست. برای این که یک سفر عالی و پر خاطره را تجربه نمایید با تور اروپا همراه شوید.

استکهلم در ماه سپتامبر سرد است

ما در سپتامبر به استکهلم رفتیم و متوجه شدیم که هوا در این شهر خیلی سرد است، من و همسرم فقط یک کوله پشتی همراهمان بود و آرزوداشتم که کاش کمتر لباس تابستانی داشتیم و همراه خود لباس های گرم می آوردیم .

رستوان خالی در اروپا به معنی بد بودن رستوران نیست

نمی توانم به شما بگویم که چند بار در زمان شام به رستوران مونیخ رفتیم و رستوران را تقریبا خالی دیدیم، این دلیل خوبی برای ترک آن رستوران است برای اینکه اگر مردم آن محل در آنجا غذا نمی خورند یعنی غذاهایش خوب نیست، کلا اروپایی ها دیر شام می خورند و زمان شام آن ها معمولا قبل ساعت 9 شب نیست پس اگر ساعت 7 به رستوران رفتید و دیدید که خالی است زود درباره کیفیت رستوران قضاوت نکنید.

دانستن زبان فرانسوی در سفر به پاریس مفید است

ما هیچ کدام زبان فرانسوی بلد نبودیم هر دو در مدرسه کمی فرانسوی یاد گرفته بودیم که الان هیچی از آن یادمان نبود، آرزو داشتم کاش کمی فرانسوی بلد بودیم چون بعدها فهمیدیم که فرانسوی پر استفاده ترین زبان در اروپاست.

مردم اروپا زیاد سبزیجات نمی خورند

من قبل از این سفر، به مدت 7 سال گیاهخوار بودم وقتی در سفر متوجه شدم که ورژن اروپایی گیاهخواری یعنی سوسیس به همراه پوره سیب زمینی که برروی آن هویج سرخ شده قرار دارد با خود گفتم حالا که در اروپا هستم بگذار اینجوری غذا بخورم، شمال اروپا نسبت به جنوب آن تنوع ومحصولات غذایی بیشتری دارد.

انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 222

به "بیشتر با اروپا آشنا شوید" امتیاز دهید

1 کاربر به "بیشتر با اروپا آشنا شوید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشتر با اروپا آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید