بازسازی میراث موسیقایی گذشتگان با در بهاران خبرنگاران

به گزارش تور فرانسه، آلبوم در بهاران با موسیقی پویان خلیلی و سیاوش کرمی و خوانندگی امیر اثنی عشری پیش روی مخاطبان نهاده شد.

بازسازی میراث موسیقایی گذشتگان با در بهاران خبرنگاران

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، دربهاران عنوان یکی از تازه ترین مجموعه های منتشر شده در بازار موسیقی که با موسیقی پویان خلیلی و سیاوش کرمی و خوانندگی امیر اثنی عشری منتشر شد. در این آلبوم گروه هم نوازان صبا به عنوان نوازنده حضور دارند.

در شرح این آلبوم آمده است: همان گونه که بنا های باستانی به عنوان نماد فرهنگ یک ملت احتیاج به بازسازی و بازسازی دارند، آثار موسیقایی ساخته شده توسط استادان گذشته نیز باید در هر دوره توسط موسیقیدانان آن دوره، با رنگ و بوی متناسب با زمان حال ارائه شود. به گونه ای که به اصل آن اثر خدشه ای وارد نشود.

اعضای گروه صبا با تکیه بر همین نگاه گرد هم آمدند تا بخشی از این میراث ارزشمند را که از استادان خود آموخته اند، به صورت گروه سه تار به همراهی عود و تمبک ارائه دهند.

اثر پیش رو کاری مشترک از پویان خلیلی و سیاوش کرمی است، که با همراهی امیر اثنی عشری سعی در حفظ بخشی از این میراث گرانبها داشته اند. بعضی از قطعات این اثر بر مبنای روایت استاد محمدرضا لطفی و استاد مسعود شعاری و بعضی دیگر برداشت گردآورندگان این مجموعه به همراهی نوازندگان گروه صبا است. باشد که قبول افتد.

پیش درآمد ساخته یوسف فروتن، تک نوازی سه تار با هنرمندی سیاوش کرمی، ساز و آواز درآمد با نوازندگی سه تار سیاوش کرمی، سازو آواز زابل با نوازندگی سه تار رضا ابراهیمی، تصنیف قدیمی ساخته پویان خلیلی، تک نوازی مخالف سه گاه با نوازندگی سه تار پویان خلیلی، چهارمضراب مخالف سه گاه ساخته ابوالحسن صبا، ادامه آواز مخالف و فرود با نوازندگی سه تار پویان خلیلی، ساز و آوازحدی و پهلوی با نوازندگی عود حجت فرجیان، قطعه سامانی ساخته ابوالحسن صبا از جمله آثاری هستند که در این آلبوم گنجانده شده اند.

امیر اثنی عشری خواننده، پویان خلیلی نوازنده سه تار، سیاوش کرمی نوازنده سه تار، رضا ابراهیمی نوازنده سه تار، حجت فرجیان نوازنده عود، سپهر حمزه لو نوازنده تمبک، مهدی سالک اردستانی صدابردار- میکس و مسترینگ، آرش محسن پور صدابردار، سیاوش طالبی طراح گرافیک، نرگس کیایی خوشنویسی روی جلد، امیررضا زارعی اجرای گرافیک دیگر عوامل اجرایی این اثر را تشکیل می دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1044

به "بازسازی میراث موسیقایی گذشتگان با در بهاران خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی میراث موسیقایی گذشتگان با در بهاران خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید