تدوین برنامه جامع برای خانه دار کردن کم درآمدها

به گزارش تور فرانسه، خبرنگاران: مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، ضمن اعلام این مطلب که هنوز برنامه ای برای خانه دار کردن اقشار کم درآمدی تدوین نشده است از شناسایی توزیع استانی کم درآمدهای فاقد مسکن، اطلاع داد.

تدوین برنامه جامع برای خانه دار کردن کم درآمدها

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش تور فرانسه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری این وزارتخانه در مورد برنامه های دولت و وزارت راه و شهرسازی برای راه های خانه دار کردن اقشار کم درآمدی، گفت: هنوز برنامه مدونی برای خانه دار کردن اقشار کم درآمدی تدوین نشده است.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، توضیح داد: وزارت راه و شهرسازی در کوشش است تا با تجمیع نیروهای متولی این موضوع همچون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و سایر نهادها، برنامه مدونی را برای خانه دار کردن اقشار کم درآمدی تدوین کند.

به گفته اصلانی، توزیع استانی خانوارهای کم درآمدی فاقدمسکن صورت گرفته است. بدین معنا، مشخص شده که حجم کم درآمدها در هر استانی چقدر است.

وی تاکید نمود: تدوین برنامه مدون و سایر اقدامات برای راه های خانه دار کردن اقشار کم درآمدی در دستورکار واقع شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 316

به "تدوین برنامه جامع برای خانه دار کردن کم درآمدها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین برنامه جامع برای خانه دار کردن کم درآمدها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید