فال روزانه و طالع بینی امروز شما سه شنبه 24 آبان 1401

به گزارش تور فرانسه، وقتی ماه، اورانوس را به چالش می کشد، از پیشبرد امور برخلاف انتظار و امیدمان شگفت زده خواهیم شد. حتی اگر یک نتیجه با انتظارات ما منطبق نباشد، می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که به آن احتیاج داریم.

فال روزانه و طالع بینی امروز شما سه شنبه 24 آبان 1401

خبرنگاران | لذت، پتانسیلِ برپاییّ آشوب را دارد. با هم تراز شدنِ ونوس و مشتری در ساعت 4:36 صبح به وقت خاوری، به سختی می توانید در برابر میلِ جستنِ شادی و حس خوب مقاومت کنید.

به گزارش خبرنگاران ، از سوی دیگر، وقتی ماه اسد، اورانوس را تهییج می نماید، خارج شدن اوضاع از کنترل بسیار آسان خواهد بود. با نزدیک شدن خورشید و مریخ به هم، به روشنی درباره اعمال مان فکر نخواهیم کرد. تضاد ماه و زحل، حداقل سرعت ما را به قدر کافی کم می نماید تا به نحو ثمربخش تری برنامه ریزی کنیم.

فال عشق روزانه

امروز قلب های ما اندکی دچار تب و تاب خواهد شد. با تهییج شدن مشتری به وسیله ونوس در ساعت 4:36 صبح به وقت خاوری، احساسات ما برای کسی می تواند مثل بالن منفجر گردد.

این دو نیرو همزمان با هم چشمان ما را به روی چیزی که خواستار تماشا آن در عشق مان هستیم باز می نماید. وقتی ماه، اورانوس را به چالش می کشد، از پیشبرد امور برخلاف انتظار و امیدمان شگفت زده خواهیم شد. حتی اگر یک نتیجه با انتظارات ما منطبق نباشد، می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که به آن احتیاج داریم.

منبع: فرادید
انتشار: 25 آبان 1401 بروزرسانی: 25 آبان 1401 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1696

به "فال روزانه و طالع بینی امروز شما سه شنبه 24 آبان 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه و طالع بینی امروز شما سه شنبه 24 آبان 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید