معرفی نمایشگاه دامپروری فرانسه (SPACE)

به گزارش تور فرانسه، دومین نمایشگاه دامپروری جهان در کشور فرانسه برگزار می‌گردد. این نمایشگاه از نظر تجاری در رده بالایی قرار دارد و تاجران حرفه‌ای در این نماشگاه می‌توانند با سیاستگذاران اتحادیه اروپا و یا حتی وزرای کشاورزی از کشورهای دیگر ملاقات کنند.

معرفی نمایشگاه دامپروری فرانسه (SPACE)

این نمایشگاه کشور فرانسه یک رویداد عالی برای تحقیق و توسعه در صنعت دامپروری به شمار می‌رود و با ایجاد بخش توسعه و تحقیق توانسته گامهای موثری برای بهبود وضعیت این صنعت تا به حال برداشته است. در این بخش تاجران و تصمیم گیرندگان در رابطه با جنبه‌های دیگر سازماندهی در مزارع با هم به بحث نشسته‌اند تا بتوانند تعادلی را بین عوامل کلیدی موفقیت تجارت کشاورزی ایجاد کنند. در دوره قبلی، این نمایشگاه میزان 1407 غرفه دار دراین رویداد شرکت کرده بودند که 469 غرفه دیگر آن از دیگر کشورها حضور داشتند. در این نمایشگاه 120 هزار بازدید کننده از 199 کشور از نمایشگاه دامپروری بازدید کردند و بیش از 13350 نفر از آنها بازدیدکنندگان بین‌المللی هستند. این آمار رشد 10درصدی شرکت در نمایشگاه را نسبت به دوره‌های گذشته نشان می‌دهد. برگزارکنندگان این رویداد به دلیل حجم بالای بازدیدکنندگان، فضای نمایشگاه را به 68 هزار متر مربع افزایش داده است.

موضوعات نمایشگاه دامپروری فرانسه

همه غرفه‌داران و بازدیدکنندگان بین المللی نمایشگاه دامپروری رن از بخش دام و طیور و از حوزه هایی چون خوراک حیوانات، سلامت، تولیدمثل، لقاح مصنوعی، مرغ داری ها، ساختمان های مزارع، تجهیزات مزرعه، فاضلاب و تصفیه آب مزرعه می‌باشند.

نمایشگاه دامپروری فرانسه از 21 شهریور 1396 و تا تاریخ 24 شهریور 1396 ادامه خواهد داشت. برای شرکت در این رویداد بزرگ در صنعت دامپروری با تور ارزان فرانسه همراه شوید.

انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 238

به "معرفی نمایشگاه دامپروری فرانسه (SPACE)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی نمایشگاه دامپروری فرانسه (SPACE)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید