آیا کلماتی که مردان دوست دارند بشنوند را می شناسید؟

به گزارش تور فرانسه، همان طور که مرد باید کلماتی صحیح را بر زبان آورد که زن احتیاج به شنیدنشان دارد، زن هم باید از کلماتی مناسب استفاده کند که هر مردی دوست دارد بشنود. در این صورت، حسی خاص و منحصر به فردی به او داده می گردد. در این مطلب، یک سری تعریف ها، نظرات و صحبت ها گفته شده است که یک زن می تواند به شریک زندگی اش بگوید؛ کلماتی که مردان دوست دارند بشنوند!

آیا کلماتی که مردان دوست دارند بشنوند را می شناسید؟

کلماتی که مردان دوست دارند بشنوند

1. تو خوش تیپ هستی

همانطور که هر زنی می خواهد بشنود که جذاب و زیباست، مردان هم علاقه دارند که مورد توجه قرار گیرند و احساس ارزشمندی نمایند. هیچ چیز به اندازه حرف هایی که از زن موردعلاقه شان می شنوند برایشان با معنا نیست. زن ها نیز باید قدردانی و احترام بسیاری در کلمات خود به کار ببرند؛ چراکه مردان از این کلمات خوششان می آید. واضح است که جذابیت فیزیکی بین مردان و زنان، همواره وجود دارد. مطمئن باشید مردان هم می خواهند بدانند که در چشم شما جذاب هستند. به او بگویید که هنوز هم مثل روزهای اول برایتان جذاب است.

2. می خواهم با تو پیر شوم

برای آنکه یک رابطه شکوفا شود و رشد کند، داشتن احساس امنیت در رابطه کلید آن است. وقتی می گویید به او علاقه دارید و از چیزهایی صحبت می کنید که آینده ای مشترک را تداعی می نماید، برایش گوش نواز است. انجام دادن کارهایی که هر دوی شما را حتی در هنگام سختی های زندگی قوی نگه می دارد، موجب تضمین اعتماد و صداقت می شود. زنان معمولاً مایل نیستند تا در خصوص پیر شدن صحبت نمایند، اما گفتن این حرف به مردی که واقعاً خواهانش هستند، به معنای آن است که باقی عمرتان را می خواهید در کنار او زندگی کنید و این از آن کلماتی است که مردان دوست دارند بشنوند.

3. به تو افتخار می کنم

شاید یکی از مواردی که مردان در مقایسه با زنان، نگاه متفاوتی به آن دارند، داشتن احساس ارزشمندی نسبت به خود باشد. بیشتر اعتماد به نفس ما بستگی به این دارد که تا چه حد در شغل خود پیروز شویم. زنی که در زندگی از مرد حمایت می نماید و او را تشویق می نماید، موجب کوشش بیشتر مرد در راستای اهدافی می شود که بیش از همه برایش مهم است. به تو باور دارم از کلماتی است که برای مردان یک جهان می ارزد و خوششان می آید. در کارهای سخت به او افتخار کنید و اطمینان دهید که نتیجه کارش عالی خواهد بود و به از جملات انگیزشی بهره ببرید!

4. از تو قدردانی می کنم

قدردانی از کارهایی که برای شما انجام می دهند به معنای آن است که زحماتشان را متوجه می شوید؛ مردان از کلمات تشکرآمیز خوششان می آید. مردتان برای شما سخت کار می نماید، گاهی اوقات آن چیزهایی را فدا می نماید که برایش شادی آفرین است. به عنوان یک زن، مهم است که نظرات واقعی خود را با او در میان بگذارید و بهترین ورژن خود باشید.

5. وقتی کنارم هستی احساس حمایت و امنیت می کنم

مردان احتمالاً شیفته شنیدن این جمله هستند و از آن خوششان می آید؛ چرا که معمولاً خودشان را حامی می دانند. به همین خاطر، اطلاع از این که در کنارشان احساس امنیت می کنید، برای بسیاری از آقایان تعریف بی نظیری است؛ بخصوص که اگر در روابط گذشته دل شکسته شده اید و در اعتماد کردن مردد هستید. پس اگر این موضوع در خصوص شما صحت دارد، با گفتن این کلمات، مرد را مجذوب خود کنید.

6. تو بهترین هستی

مزدان از شنیدن این کلمات خوششان می آید. رقابت، نیروی محرک بیشتر مردان است. چه ورزش، نوشتن پرفروش ترین رمان، داشتن سرسبزترین چمن زار، یا کاری کسل نماینده مثل پختن استیک باشد. آن ها وارد رقابت می شوند و دیگر مردان را از میدان خارج می نمایند. به مرد خود توجه کنید، به حرف هایی که می زند گوش دهید و زبان بدن مردان را زیر نظر بگیرید تا متوجه شوید چه چیزی برایش مهم است. بعد در زمینه هایی که برایش اهمیت دارند، از او تعریف کنید و بگویید که بهترین است.

7. کمکم کن

مردان به حلال مسائل معروف هستند. اگر می خواهید این نظریه را بیازمایید، کافی است که کاپوت ماشین خود را در محوطه پارکینگ باز کنید. به زودی آن ها جمع می شوند تا بفهمند مشکل چیست. این اشتیاق برای تعمیر وسایل در بخش های دیگر زندگی هم جریان دارد. برای مثال، در خصوص مسئله ای که به او می گویید، سریعاً ذهنش دنبال راهکار می شود. اگر به او نیاز دارید تا چیزی را تعمیر کند، از او با کلمات تقدیرآمیز تشکر کنید. آن ها از کلماتی که همراه با قدردانی است خوششان می آید.

8. همواره لبخند به لبم می آوری

اگر همین طور است، شنیدن این حرف از سوی شما همواره خوشایند است. به یاد داشته باشید که مردان گاهی اوقات احساس ناامنی می نمایند؛ نگران می شوند که فردی بهتر از آن ها را پیدا کنید. شنیدن این قبیل جملات باعث می شود بیشتر احساس امنیت نمایند و بدانند رابطه صمیمانه ای دارید.

9. با دوستانت خوش بگذران

این از آن جملاتی است که همه مردان خوششان می آید به آن ها گفته شود. وقت هایی هست که مردان نیاز دارند با دوستانشان وقت بگذرانند، در نتیجه می توانند کارهایی را انجام دهند که تصور انجام دادنش در مقابل شما محال است.

10. دوستانم به اینکه تو را دارم حسادت می نمایند

هرگز مردی از شنیدن اینکه دیگری به رابطه تان حسادت می نماید، ناراحت نمی شود. بنابراین، این پیغامی جالب و شیرین است که واکنش خوبی از شنیدنش نشان می دهد.

11. نمی توانم صبر کنم تا دوباره تو را ببینم

این پیغام ساده اما دلنشین، معلوم می نماید که شما به دنبال آن هستید تا وقت بیشتری را با مردتان بگذرانید. در رابطه ای جدید، این حرف نشان دهنده تمایل برای ادامه دادن ارتباط است.

12. با تو صادق هستم

آقایان می خواهند حقیقت را بشنوند. این کار مانند شاه کلید در رابطه با مردان عمل می نماید. با آن ها صادق باشید و سعی نکنید کسی دیگر باشید یا آن که تظاهر کنید شخص دیگری هستید. راستگو بودن، یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی است.

13. همان طوری که هستی قبولت دارم

کاری نکنید که مردی حس کند باید خودش را به خاطر شما تغییر دهد. این کاری است که بیشتر خانم ها بیشتر اوقات در هنگام صحبت با مردان انجام می دهند و این دلخواه مرد نیست. حتی اگر در سرتان چنین چیزی می گذرد، فکر نکنید که او این را حس نمی نماید. نکته اصلی این است که مرد را همان طور که هست بپذیرید و سعی نکنید او را عوض کنید. در هر صورت اگر کوشش کنید تا او را اصلاح کنید، نتیجه عکس می دهد و این احساس به او دست می دهد که او را دست کم می گیرید.

سخن پایانی

خب چرا باید همه این جملات را به او بگویید؟ روابط هیچ وقت به یک طرف ماجرا بستگی ندارد، بلکه کوشش دو طرفه آن را می سازد. وقتی زن می خواهد یک سری چیزها را از مردش بشنود، مرد هم می خواهد بداند که از زحماتش قدردانی می شود. اگر می خواهید رابطه ای پیروز داشته باشید، زمان را از دست ندهید و کلماتی که مردان دوست دارند بشنوند را به آن ها بگویید. نظر شما چیست؟ اگر اطلاعاتی در خصوص کلمات مورد علاقه مردان دارید که می تواند برای خوانندگان مفید واقع شود، آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

همچنین شاید برای شما خواندن مطلب شناخت مردان از روی چهره و پهنای صورت جالب باشید که می توانید آن را در انگیزه بخوانید.

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 6 آبان 1399 بروزرسانی: 6 آبان 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 721

به "آیا کلماتی که مردان دوست دارند بشنوند را می شناسید؟" امتیاز دهید

2 کاربر به "آیا کلماتی که مردان دوست دارند بشنوند را می شناسید؟" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا کلماتی که مردان دوست دارند بشنوند را می شناسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید