برای اولین بار غیرحضوری و با توثیق سهام عدالت از بانک تجارت تسهیلات بگیرید

به گزارش تور فرانسه، بانک تجارت به عنوان اولین بانک در کشور به متقاضیان دارنده سهام عدالت با توثیق این سهام و به صورت غیرحضوری به وسیله اپلیکیشن زمرد تسهیلات پرداخت می نماید.

برای اولین بار غیرحضوری و با توثیق سهام عدالت از بانک تجارت تسهیلات بگیرید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، یکی از دغدغه های مشتریان بانک ها تامین ضامن برای دریافت تسهیلات است و از سوی دیگر با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی هموطنان بعضا نگران حضور فیزیکی در شعب بانک را هستند. بانک تجارت پیشگام تر از سایر بانک های کشور در اولین روزهای سال 1400 برای حل این دو مساله به وسیله زیست بوم زمرد تجارت راه چاره آسانی را ارائه نموده است، به این ترتیب که متقاضیان دریافت تسهیلات می توانند با دریافت، نصب و ثبت نام در سوپراپلیکیشن زمرد و ورود به بخش پیشخوان و انتخاب گزینه توثیق سهام عدالت، نسبت به انجام مراحل دریافت تسهیلات مرابحه اقدام نمایند.

روش کار به این صورت است که متقاضی دریافت تسهیلات درخواست خود را در اپلیکیشن زمرد بانک تجارت ثبت می نماید و بلافاصله بانک نسبت به استعلام تعداد سهام عدالت و توثیق آن برای پرداخت تسهیلات اقدام نموده و پس از گذراندن سایر استعلام ها، مبلغ تسهیلات، سود تسهیلات، مبلغ اقساط و ... را مشخص و به مشتری اعلام و وجه تسهیلات را به شماره حساب متقاضی تسهیلات واریز می نماید.

زیست بوم زمرد بانک تجارت، با هدف شخصی سازی خدمات اقتصادی و بانکی آن هم به صورت غیرحضوری در کوشش است دریچه ای نو را به روی عموم مردم باز کند. در اکوسیستم زمرد مشتری حق انتخاب بیشتری برای دسترسی به محصولات و خدمات بانک دارد و آنلاین بودن صددرصدی آن، ویژگی شاخص این زیست بوم است ؛ چرا که افراد بدون حضور در شعبه می توانند ضمن معرفی خود به عنوان یک مشتری جدید، خدماتی همچون افتتاح حساب و دریافت کارت از سایر خدمات غیر حضوری این زیست بوم بهره مند نمایند.

خدمات فعلی این زیست بوم شامل افتتاح حساب، صدور کارت و اخذ تسهیلات بوده و فاز مهم عملیاتی این زیست بوم مربوط به مراحل شناسایی و احراز هویت مشتری، تخصیص امضای دیجیتال برای امضای اسناد بانکی به صورت دیجیتال، افتتاح حساب، فعال سازی خدمات نوین و همراه بانک، ثبت درخواست و تحویل کارت مشتری به نشانی مشتری، توثیق سهام عدالت و سایر دارایی ها با قابلیت توکنایز بر بستر بلاک چین به صورت کاملا غیرحضوری است.

فرآیند تشخیص چهره در این اپلیکیشن با دقتی بیش از 95 درصد و به صورت کاملا دیجیتال انجام می گردد که بسیار دقیق تر از احراز هویت توسط نیروی انسانی است. در این فرایند، ضمن آنالیز زنده بودن تصویر مشتری، هویت مشتری نیز به وسیله تلفن همراه هوشمند وی احراز می گردد.

مشتریان برای دریافت توضیحات بیشتر درباره نحوه دریافت تسهیلات بدون ضامن به وسیله اپلیکیشن زمرد، می توانند با مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت به شماره 1554 تماس بگیرند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1063

به "برای اولین بار غیرحضوری و با توثیق سهام عدالت از بانک تجارت تسهیلات بگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای اولین بار غیرحضوری و با توثیق سهام عدالت از بانک تجارت تسهیلات بگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید