تداوم پلمب مراکز غیر مجاز تفکیک زباله در جنوب غرب تبریز

به گزارش تور فرانسه، معاون خدمات شهری و اجرایی منطقه 7 تبریز گفت: پلمب واحدهای غیر مجاز تفکیک زباله و ضایعات فروشی در جنوب غرب تبریز ادامه دارد.

تداوم پلمب مراکز غیر مجاز تفکیک زباله در جنوب غرب تبریز

به گزارش تور فرانسه آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، یعقوب غیور، معاون خدمات شهری و اجرایی منطقه 7 تبریز گفت: علی رغم هشدارهای داده شده در مورد توقف فعالیت های واحدهای تفکیک زباله برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، همچنان شاهد فعالیت بعضی واحدها هستیم که از شهروندان تقاضا می گردد برای کنترل هرچه بهتر شرایط و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نهایت همکاری را با مسئولان داشته و توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند.

وی اضافه کرد: باتوجه به شرایط فعلی تبریز و شیوع بیماری های ویروسی، واحدهای غیر مجاز تفکیک زباله و ضایعات فروشی با هماهنگی مقامات قضایی شناسایی و پلمب می گردد که این مهم در راستای اقدامات بازدارنده و پیشگیری نماینده است.

معاون خدمات شهری و اجرایی منطقه 7 با بیان این که امنیت جانی و سلامت شهروندان بسیار حائز اهمیت است، اضافه کرد: نیروهای خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه هفت همگام با دیگر مناطق اقدامات بازدارنده و پیشگیری نماینده در سطح منطقه جنوب غرب تبریز را پیگیری نموده و تمامی اماکن عمومی را برای حفظ بهداشت و سلامت شهر و شهروندان به صورت روزانه ضدعفونی و پاکسازی می نمایند.

غیور با هشدار به مراکز و افرادی که در زمینه تفکیک زباله فعالیت می نمایند، تاکید نمود: در شرایط کنونی یکی از عوامل شیوع ویروس کرونا پسماندها بوده که صاحبان واحدهای تفکیک زباله برای حفظ سلامتی خود، خانواده و دیگر شهروندان ضروریست تا اتمام این شرایط فعالیت واحدهای خود را متوقف نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 350

به "تداوم پلمب مراکز غیر مجاز تفکیک زباله در جنوب غرب تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم پلمب مراکز غیر مجاز تفکیک زباله در جنوب غرب تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید