ترکیب احتمالی استقلال مقابل الشرطه، مجیدی در تدارک تیمی هجومی

به گزارش تور فرانسه، استقلال تهران در آخرین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب به مصاف تیم الشرطه عراق می رود.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل الشرطه، مجیدی در تدارک تیمی هجومی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در آخرین بازی از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال ایران از ساعت 22:15 امشب به مصاف الشرطه عراق می رود. ملاقات رفت این دو تیم در هفته دوم مسابقات با نتیجه سه بر صفر به سود نماینده ایران به انتها رسیده بود.

الشرطه عراق هیچ شانسی برای صعود از این گروه ندارد و تنها سه امتیاز کسب نموده است اما سرنوشت صعود سه تیم دیگر گروه به نمایش این تیم بستگی دارد. فزونی این تیم مقابل الدحیل شرایط گروه را پیچیده نموده است.

استقلال تهران در بازی مقابل الشرطه مانند بازی قبلی تمامی بازیکنانش را در اختیار نخواهد داشت. در مسابقه قبلی شیخ دیاباته به دلیل آسیب دیدگی ز ابتدا فیکس نبود و به عنوان بازیکن تعویضی به کار گرفته شد ولی محمد نادری هیچ شانسب برای بازی نداشت. نادری به دلیل آسیب دیدگی در لیست بازی قبلی غایب بود و گفته می شد برای بازی امشب مسئله ای نخواهد داشت اما او این بازی را از دست داده است.

ترکیب استقلال در فصل جاری لیگ قهرمانان در بازی نخست مقابل الاهلی را رشید مظاهری، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، محمد نادری، مسعود ریگی، هرویه میلیچ، سعید مهری، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری و مهدی قایدی تشکیل دادند. در بازی دوم مقابل الشرطه مرادمند، رضاوند و دیاباته در ترکیب جانشینی غلامی، مهری و مطهری شدند.

برای بازی با الدحیل وریا غفوری و هروویه میلیچ نیمکت نشینی شدند تا احمد موسوی و مطهری به ترکیب ملحق شوند. در دومین مسابقه با الدحیل، عارف غلامی، مهدی مهدی پور و وریا غفوری جانشین ریگی، موسوی و مرادمند شدند. اکنون ترکیب باید دوباره دستخوش تغییر گردد.

در دومین رویارویی با الاهلی، تنها میلیچ به ترکیب اضافه شد و به جای نادری بازی کرد؛ سایر بازیکنان بدون تغییر در ترکیب اصلی حضور داشتند.

در بازی امشب پیش بینی می گردد، با بازگشت دیاباته به ترکیب اصلی، احمد موسوی از خط میانی نیمکت نشین گردد تا او تنها تغییر ترکیب باشد و تیم با سه مهاجم برای بازی حساس به میدان برود.

بنابراین ترکیب احتمالی استقلال برابر الشرطه به توضیح زیر است:

رشید مظاهری، وریا غفوری، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، هروویه میلیچ، مهدی مهدی پور، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، شیخ دیاباته، مهدی قایدی و امیر ارسلان مطهری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1194

به "ترکیب احتمالی استقلال مقابل الشرطه، مجیدی در تدارک تیمی هجومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی استقلال مقابل الشرطه، مجیدی در تدارک تیمی هجومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید