خبر بد برای تیم ملی والیبال ایران

به گزارش تور فرانسه، تیم ملی والیبال مردان ایران در دومین روز از رقابت های لیگ ملت ها از ساعت 14:30 شنبه به مصاف روسیه، قهرمان دو دوره گذشته این پیکار ها می رود.

خبر بد برای تیم ملی والیبال ایران

با اعلام ولادیمیر آلکنو، ایران با ترکیب 14 نفره میلاد عبادی پور (کاپیتان)، سیدمحمد موسوی، پوریا فیاضی، مسعود غلامی، امیر غفور، صابر کاظمی، مرتضی شریفی (لیبرو)، علی اصغر مجرد، علی شفیعی، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی (لیبرو)، امیرحسین اسفندیار و بردیا سعادت رودرروی روسیه خواهد ایستاد.

از ترکیب 17 نفره بازیکنان اعزامی ایران به لیگ ملت ها سعید معروف (به دلیل سرماخوردگی)، رضا عابدینی (به دلیل داشتن تب و انجام تست کرونا، در انتظار اعلام نتیجه تست) و محمدرضا حضرت پور (به دلیل تب) در اتاق ایزوله قرار دارند تا پس از حصول اطمینان از سلامتی کاملشان به جمع ملی پوشان ایران بپیوندند.

دکتر سیامک افروزی پزشک و تراپیست تیم ملی در تشریح آخرین شرایط سلامت اعضای تیم ملی با اشاره به جزئی بودن و برطرف شدن آسیب انگشت میلاد عبادی پور، درخصوص شرایط سایر بازیکنان تیم ملی گفت: سعید معروف تا برطرف شدن علائم سرماخوردگی اش و رضا عابدینی تا معین شدن نتیجه تست PCR در ایزوله خواهند بود. البته تب عابدینی نسبت به بعدازظهر پایین آمده و دمای بدنش به حالت طبیعی برگشته است، ولی باید تا رسیدن نتیجه تست صبر کنیم.

افروزی همچنین با اشاره به بالارفتن دمای بدن محمدرضا حضرت پور گفت: شرایط حضرت پور هم مثل عابدینی است. کمی تب داشت و او را به اتاق ایزوله فرستادیم. درصورتی که تبش پایین نیاید، از او هم تست PCR گرفته خواهد شد. ما موظفیم هر روز صبح دمای بدن اعضای تیم را به کمیته برگزاری اعلام کنیم. صبح جمعه دمای بدن همه تیم طبیعی بود. هنگام ورود به سالن بازی با ژاپن هم همه تست آنتی ژن دادند که نتیجه همه تست ها هم منفی بود.

وی ادامه داد: با این حال وقتی بازیکنی تب دارد، او را به ایزوله می فرستیم و درخواست انجام تست PCR ثبت می کنیم، ولی برای همین کار هم باید به رایزنی بپردازیم و گاهی به زور متوسل می شویم. چون کمیته مربوط به کرونا در این مسابقات به خاطر تب داشتن از کسی تست PCR نمی گیرد. این کمیته فقط مسئول گرفتن تست طبق مقررات مسابقات هر چهار روز یک بار است. ولی ما به دلیل حساسیتی که برای سلامت تیم داریم با بروز یا مشاهده کوچک ترین علامتی در شرایط بازیکنان درخواست انجام تست می دهیم.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1250

به "خبر بد برای تیم ملی والیبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد برای تیم ملی والیبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید