دکوراسیون آپارتمان عظیم 528 متری با راه پله ایی عجیب و شگفت انگیز

به گزارش تور فرانسه، آپارتمانی که در این مطلب آنالیز خواهیم کرد در ساختمانی شش طبقه در مرکز شهر عظیم بمبی هندوستان واقع شده است. هر آپارتمان عظیم با مساحت 528 متر مربع دارای دو طبقه است، شرکت طراحی هندی هم برای هر سه آپارتمان طراحی متفاوتی را ایجاد نموده است. هر آپارتمان برای خانواده ایی با شرایط و روحیات متفاوت طراحی شده است. یکی برای دو زوج مسن و دو آپارتمان دیگر برای زوجی جوان بهمراه فزرندانشان طراحی شده است. هر کدام از آنها طراحی داخلی مخصوص به خود را می خواستند که بسیار از فرهنگ کشور هندوستان بدور بود.

دکوراسیون آپارتمان عظیم 528 متری با راه پله ایی عجیب و شگفت انگیز

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

شرکت طراحی هندی بعداز جلسات مداوم با مالکان آپارتمان ها با توجه به سلایق آنها مفهوم کلی دکوراسیون داخلی در این آپارتمان های عظیم را برای هر خانوار ترسیم کرد. تمامی فضاها، رنگ ها، عکس ها و بطوری کلی تمامی جزئیات بر اساس سلایق مالکان طراحی شده اند. مورد مشترکی که در داخل همه آپارتمان ها وجود دارد راه پله منحصر بفردی است که در مرکز خانه قرار گرفته است.

این راه پله با خطوط نرم و لطیف در طراحی اش بهمراه نورپردازی مناسب تبدیل به کانون توجه خانه شده است و از هر زاویه و مکانی در خانه قابل دیدن است. دلیل اصلی این توجه هم استفاده از چوب طبیعی و اُرگانیک با رنگ گرم در کنار زمینه سرد یوار ها وسنگ مرمر آپارتمان است. بدنبال این راه پله خطوط لطیف در سقف مواج و پرده های خانه هم تکرار شده اند.

هر کدام از اتاق خواب ها اتمسفر و طراحی مخصوص بخود را دارد. تمامی وسایل اتاق مانند قالی، کفپوش، پرده های کرکره ایی و آثار هنری و دکوری هایی از چوب گردو با رنگ سفید اتاق نوعی تضاد و تعادل ر در محیط بوجود آورده است. سقف اتاق خواب در این طراحی اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که سیستم روشنایی در همجای آن جاسازی شده است تا حداکثر روشنایی را به محیط بدهد.

این شرکت، آشپزخانه بعنوان محلی برای گردهم آمدن خانواده در نظر گرفته است در نتیجه از خطوط ساده در طراحی استفاده شده است و ترکیب آن با مواد بکار رفته در محیط اتمسفری لوکس و شیک را بوجود آورده است.

منبع: اتاق
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 455

به "دکوراسیون آپارتمان عظیم 528 متری با راه پله ایی عجیب و شگفت انگیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون آپارتمان عظیم 528 متری با راه پله ایی عجیب و شگفت انگیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید