شوخی بایدن با محبوبیت پایین و سن بالا

به گزارش تور فرانسه، بایدن در مراسم ضیافت شام سالیانه انجمن خبرنگاران کاخ سفید با رسانه ها و مطبوعات افت محبوبیت خود را مسخره کرد و دولت دونالد ترامپ را یک طاعون وحشتناک خواند.

شوخی بایدن با محبوبیت پایین و سن بالا

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، ضیافت کاخ سفید با حضور هنرمندان و خبرنگاران در طول همه گیری کرونا لغو شد و دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، از برگزاری این رویداد اجتناب کرد.

رئیس جمهور در خصوص انتقاداتی که در 15 ماه اول قدرتش با آن روبرو بوده و مطبوعات، مخالفان و ترامپ شوخی کرد. او گفت: ما طاعون وحشتناکی داشتیم و در پی آن دو سال کووید. فقط تصور کنید اگر سلف من سال جاری به این شام می آمد، حالا اگر این اتفاق می افتاد واقعاً یک کودتا بود.

بایدن به رسانه ها به شوخی گفت: من واقعاً هیجان زده هستم که امشب اینجا با تنها گروه آمریکایی هایی هستم که محبوبیت کمتری نسبت به من دارند.

او بعلاوه طعنه ای به فاکس نیوز داشت و گفت: من می دانم که سوالات زیادی در خصوص اینکه آیا باید امشب اینجا جمع شویم به علت کووید وجود دارد. خوب، ما اینجا هستیم تا به کشور نشان دهیم که در حال عبور از این بیماری همه گیر هستیم. به علاوه، همه باید ثابت نمایند که کاملا واکسینه شده اند

بایدن بعلاوه در باره سن خود به شوخی گفت که شام سالانه با سخنرانی رئیس جمهور کالوین کولیج در سال 1924 را به یاد دارد. او گفت: من به تازگی به عضویت سنای ایالات متحده انتخاب شده بودم. وقتی انتخاب شدم، مرا پدر نو آمریکا خطاب کردند. اجازه دهید من چیزی به شما بگویم از اینکه کسی من را نو خطاب کند خرسند می شوم.

بایدن علاوه بر شوخی ها، نقش روزنامه نگاری را در دموکراسی آمریکایی ستود. او گفت: من از صمیم قلب منظورم این است که شما، مطبوعات آزاد، بیش از هر زمان دیگری در قرن گذشته اهمیت دارید. شما اولیای حق هستید.

منبع: فرارو
انتشار: 27 خرداد 1401 بروزرسانی: 27 خرداد 1401 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1599

به "شوخی بایدن با محبوبیت پایین و سن بالا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی بایدن با محبوبیت پایین و سن بالا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید