علی ضیاء دوباره در برنامه فرمول یک حاشیه ساز شد

به گزارش تور فرانسه، علی ضیاء یکی از مجریان رسانه ملی است که با اجرای برنامه هایی مثل نیمروز شناخته شد. برخی حرکات عجیب وی روی آنتن زنده اخیرا دوباره حاشیه ساز شد.

علی ضیاء دوباره در برنامه فرمول یک حاشیه ساز شد

پس از نقدها گسترده به بعضی رفتارهای مجری جوان تلویزیون، اخیراً در آخرین مورد، وی طی اجرای برنامه فرمول یک شبکه یک، هنگام اجرای برنامه و درمقابل دوربین آنتن زنده سیما، لیوان آبی را به صورت همکار خود پاشید تا مثلاً آیتمی فان و با نشاط اجرا نموده باشد. هرچند احتمالاً فردی که در مقابل علی ضیاء حضور داشت، در مقابل چنین رفتارهایی آمادگی قبلی داشته و وظیفه اش در برنامه اجرای همین آیتم هاست، اما مگر مشکل کار صرفاً هتک حرمت آن شخص است؟

آیا آنتن زنده رسانه ملی، آن هم در زمان اجرای یک برنامه اجتماعی که بینندگان زیاد و از اقشار گوناگونی دارد و قرار است حرف های جدی و به درد بخوری بگوید، جای این چنین رفتار سخیف و غیر حرفه ای است؟

آیا برنامه سازان تلویزیون به درجه ای از پوچی رسانه ای رسیده اند که با چنین رفتار زشت و توهین آمیزی قصد سرگرم کردن مخاطب و پر کردن کنداکتور تلویزیون را دارند؟

ای کاش مدیران ارشد تلویزیون، با نگاهی جدید، حساسیت بیشتری نسبت به رعایت پرستیژ رسانه ملی و حفظ احترام مخاطبان داشته باشند و با کنترل بعضی رفتارهای خام، از تکرار چندباره این اشتباهات جلوگیری نمایند؛ نه اینکه این جریان آنقدر بی اهمیت تلقی گردد که باز هم در ویژه برنامه سال تحویل شبکه یک، شاهد چنین اتفاقاتی باشیم.

آقای فضل ا... شریعت پناهی مدیرگروه اجتماعی شبکه یک، درباره حواشی مربوط به رفتار علی ضیاء به صبح نو گفت: اتفاق اخیر را نمی توان یک حاشیه دانست، بلکه آن یک اشتباه جدی است؛ من دراین مورد به تهیه نماینده فرمول یک تذکر جدی داده ام؛ متأسفانه جوانی و خامی باعث این گونه رفتار توسط مجری می گردد و خود آقای علی ضیاء هم از این حواشی آسیب دیده است. مدیرگروه اجتماعی شبکه یک درباره ویژه برنامه سال تحویل این شبکه گفت: کارهای دقیقه90 باعث فراوری برنامه های ضعیفی مثل شب یلدا می گردد و عوامل برنامه را دراین زمینه نمی توان مقصر دانست. من خودم شخصاً ناراحت هستم و این احتمال وجود دارد که گروه اجتماعی، این ویژه برنامه را فراوری نکند؛ سال جاری بنا به دلایلی از جمله مسائل اقتصادی هنوز به جمع بندی نرسیده ایم و جالب است بدانید تهیه نماینده برنامه پنج سال پیش هنوز از سازمان طلب دارد. شریعت پناهی درباره نقش اسپانسر دراین برنامه ها اضافه نمود: ما برای استفاده از اسپانسر مسئله ای نداریم ولی نباید شرایط جوری گردد که آن ها بخواهند برای رسانه تعیین تکلیف نمایند. شخصاً انتظار دارم که از طرف معاونت سیما، ابلاغیه ای به شبکه ها ارسال گردد که تمام شبکه های تلویزیون سقفی برای دعوت از هنرمندان داشته باشند و این گونه نباشد که ما فقط از یک بازیگر و خواننده دعوت کنیم و یک شبکه دیگر از 10 هنرمند. مدیرگروه اجتماعی شبکه یک درباره ویژگی های برنامه سال تحویل شبکه یک گفت: اگر ویژه برنامه سال جاری شبکه یک را گروه اجتماعی فراوری کند، این نظر را داریم که برخلاف روال مرسوم بین شبکه ها، کارناوالی از بازیگر و خواننده به راه نیندازیم و نهایتاً از یک یا دو بازیگر و خواننده دعوت کنیم که آن ها هم در برنامه های خود تلویزیون مشغول هستند.

شریعت پناهی درپایان بیان نمود: باید اعتراف کنم، یکی از دلایل تأخیر در تعیین تکلیف ویژه برنامه سال تحویل شبکه یک، عدم ارائه طرحی نو و جدید از جانب تهیه نمایندگان است؛ ما در حال حاضر با چند گروه گوناگون درحال آنالیز شرایط هستیم ولی تا به امروز طرح متفاوت و قابل توجهی به دست ما نرسیده است.

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 795

به "علی ضیاء دوباره در برنامه فرمول یک حاشیه ساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی ضیاء دوباره در برنامه فرمول یک حاشیه ساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید