مرد 28 ساله اسکاتلندی هنگام تمیز کردن آهنربای الکتریکی دچار حادثه شد

به گزارش تور فرانسه، جوان 28 ساله ای در حال تمیز کردن آهنربای 13 فوت در شرکت بازیافت در اسکاتلند بود که آهنربا سقوط کرد.

مرد 28 ساله اسکاتلندی هنگام تمیز کردن آهنربای الکتریکی دچار حادثه شد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، مارتین کین 28 ساله، در نتیجه سهل انگاری توسط شرکت بازیافت Enva Limited اسکاتلند، دچار حادثه شد. کین در حال تمیز کردن یک ماشین خرد کن بود. او با یک آهنربا برخورد کرد که بیش از یک تن وزن داشت. آقای کین و همکارش هنگام تمیز کردن دستگاه سعی کردند زباله هایی را که در آهنربا گیر نموده است تمیز نمایند.

آن ها هنگام تمیز کردن آهنربا پیروز شدند یکی از دو سنجاقی را که در آن جا گیر نموده بود، بردارند. بعد از اینکه چکش او به سنجاق دوم برخورد کرد، آهن ربا افتاد و آقای کین زیر آن گرفتار شد و مرد. بیمارستان علت مرگ وی را آسیب دیدگی سر به دلیل حادثه صنعتی ثبت کرد. کارکنان در خصوص چگونگی استفاده از دستگاه آموزش می بینند، اما نحوه استفاده از آهن ربا را آموزش ندیده اند و این کارمند نیز بی اطلاع بوده که چگونه باید آهن ربا تمیز گردد.

روز سه شنبه، پرونده ای علیه این شرکت در دادگاه Paisley رسیدگی شد. این شرکت قبلا به اتهام عدم اطمینان از سلامتی، ایمنی و رفاه در کار کارمندان خود، گناه کار شناخته شده بود. در این اتهام نامه بیان شد که: این شرکت اطمینان نداشته است که همه افرادی که مشغول تمیز کردن و استفاده از دستگاه خرد کن بودند، آموزش، اطلاعات و دستورالعمل کافی در خصوص دستگاه را داشته باشند که این سهل انگاری باعث مرگ این مرد جوان شد.

دادستان گفت: این مرگ یک مرد جوان 28 ساله است؛ کسی که به طرز غم انگیزی کشته شده است. وی یکی از افراد فعال در زمینه ایمنی و بهداشت بود. مشکل این شرکت عدم اطمینان از ارائه آموزش، اطلاعات و دستورالعمل های کافی به کارکنانش در خصوص دستگاه خرد کن به ویژه در استفاده از آهنربا بوده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 986

به "مرد 28 ساله اسکاتلندی هنگام تمیز کردن آهنربای الکتریکی دچار حادثه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد 28 ساله اسکاتلندی هنگام تمیز کردن آهنربای الکتریکی دچار حادثه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید