نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا آلمان

به گزارش تور فرانسه، نمایشگاه دوسالانه‌ی آنوگا (Anuga) بزرگترین نمایشگاه غذا و نوشیدنی در جهان است که در مجموعه 284 هزار متر مربعیKoelnmesse در مرکز شهر کلن برگزار می‌شود. در این مقاله شما را با تاریحچه این نمایشگاه و محصولات به نمایش گذاشته در آن اشاره خواهیم کرد.

نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا آلمان

پیدایش نمایشگاه آنوگا (Anuga) به شهر اشتوتگارت و سال 1919 برمی‌گردد. این نمایشگاه بخشی از یک گردهمایی ملی که توسط فعالان حوزه غذا و نوشیدنی سازماندهی می‌شود. در این نمایشگاه کوچک 200 شرکت‌کننده  آلمانی حضور داشتند. این نمایشگاه به قدری موفق بود که تصمیم برگزاری سالانه آن را گرفتند. سال‌های بعد نمایشگاه در شهرهای مونیخ، هانوفر، برلین و ماگدبورگ بود. سال 1924 در میان جنگ جهانی اول نمایشگاه آنوگا در شهر کلن با 340 شرکت‌کننده و 40 هزار بازدیدکننده برگزار گردید و باعث مشهوریت این رویداد شد. امروزه نمایشگاه آنوگا میزبان 7000 شرکت کننده از ده کشور دنیا است. این نمایشگاه در شهر کلن محصولاتی را برای 160 هزار بازدید کننده از 192 کشور دنیا، در معرض نمایش می‌گذارد.

در نمایشگاه آنوگا که در سال 2015 برگزار شد، تمایل بازدیدکنندگان و خریداران برای محصولات گیاهی و وگان خیلی بیشتر از دوره‌های قبل بود و این نشان می‌داد که نیاز بازار چیست. این اطلاعات کمک می‌کند تا کمپانی‌ها در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیمات خود براساس خواست مشتریان عمل کنند و سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص بدهند.

نمایشگاه محصولات غذایی آنوگا با ایجاد فضایی بسیار عالی جهت تبادل ایده‌ها، نوآوری‌ها و اطلاعات و بستری مناسب برای شبکه‌سازی برند‌های فعال در حوزه‌ی غذا و نوشیدنی، سیاست‌گذاران، رهبران تأثیرگذار و خریداران کلیدی را به خود جذب می‌نماید. تمامی کمپانی‌های صنایع غذایی دنیا از چند ماه پیش از برگزاری نمایشگاه در ماه اکتبر، در تکاپو هستند تا بهترین غرفه را برای خود رزرو کنند و آن را به بهترین شکل تزئین کنند. آنها معتقد هستند که با آنوگا می‌توانند خود را بهتر به جهان بشناسانند. این نمایشگاه محلی برای کسب تجربه و الهام، ایجاد ارتباط با سایر فعالان این حوزه در کشورهای دیگر و یافتن خریدارانی از سایر کشورها برای محصولات می‌باشد.

با مراجعه به این نمایشگاه در تور آلمان می‌توانید به پاسخ سوالات زیر برسید:

  • صنایع غذایی و نوشیدنی چگونه خواهد بود؟
  • چه محصولاتی فروش بیشتری دارند؟
  • چه تمایلاتی در حال پیدایش در خریداران می‌باشد؟
  • صنایع غذایی در یک قاره‌ی خاص چه تحولاتی ممکن است پیدا کند؟
  • یک محصول در کجای دنیا بیشترین فروش را دارد؟

در نمایشگاه صنایع غذایی Anuga حتی می‌توان از مشاوران و متخصصان حوزه‌ی غذا و نوشیدنی به صورت رایگان مشاوره گرفت و تغییرات یا اطلاحاتی را در کسب و کار خود ایجاد کرده و آن را در جاده‌ی رشد و پیشرفت قرار داد.

انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 242

به "نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید