نمایشگاه بین المللی صنعت فلز و متالوژی شهر پکن

به گزارش تور فرانسه، نمایشگاه بین المللی صنعت فلز و متالوژی شهر پکن (METAL and  METALLURGY CHINA 2017)، مهم‌ترین رویداد فلز در آسیا است و دومین نمایشگاه جهان در مورد صنعت فلز می‌باشد.

نمایشگاه بین المللی صنعت فلز و متالوژی شهر پکن

این رویداد در شهرهای شانگهای و پکن برگزار می‌گردد. کشور چین بزرگترین بازار برای تولید فولاد در سراسر جهان می‌باشد و یکی از قویترین کشورهای صنعتی جهان می‌باشد. در این رویداد بیش از 1500 شرکت و بیش از 90000 بازدیدکننده مشارکت دارند.

ریخته‌گری، تجهیزات ریخته‌گری، قالب‌ها و الگوها، مواد ریخته‌گری، وسایل ریخته‌گری و لوازم جانبی، تکنولوژی ریخته‌گری، برنامه‌های کامپیوتری، امکانات و تجهیزات برای تولید فلزات غیر آهنی، امکانات و تجهیزات برای ریخته‌گری و ریخته‌گری فولاد مذاب، امکانات و تجهیزات برای ریخته‌گری و ریخته‌گری فلزات غیر آهنی، امکانات و تجهیزات برای شکل دادن به فولاد، امکانات و سیستم را برای شکل دادن به فلزات غیر آهنی، محصولات فلزی، الیاژ اهن دار، مهندسی برق و اندازه گیری اتوماسیون و تکنیک برای گیاهان متالورژی و میلز نورد، مواد نسوز، تجهیزات متفرقه برای گیاهان متالورژی و میلز نورد، تجهیزات حفاظت از محیط زیست، امکانات و تجهیزات برای پردازش و نخست مواد خام، امکانات و تجهیزات برای ساخت آهن، امکانات و تجهیزات برای ساخت فولاد از محصولات این نمایشگاه برای بازدید هستند.

مرکز نمایشگاهی پکن ((China International Exhibition Centre (CIEC)، محل برگزاری این نمایشگاه در کشور چین است.

برای دسترسی به این نمایشگاه در تور چین ارزان باید آدرس زیر را دنبال کنید:

چین - پکن - 6 East Beisanhuan Road Chaoyang District Beijing, 100028 China

آدرس وب سایت نمایشگاه:

www.ciec-expo.com/ciec/ciecexpo/index.htm

انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 229

به "نمایشگاه بین المللی صنعت فلز و متالوژی شهر پکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه بین المللی صنعت فلز و متالوژی شهر پکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید