والیبال برای یک عده خاص است، خبری از انحلال تیم پیغام نیست

به گزارش تور فرانسه، اکبر خداوردی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره شرایط تیم والیبال پیغام در تعطیلات لیگ برتر والیبال گفت: مسائل اقتصادی کماکان پابرجا است. پرداختی ها کم بوده است و قرار است در هفته جاری باشگاه پرداختی داشته باشد تا تمرینات را زودتر شروع کنیم. ظاهرا 2-3 بازیکن پیشنهاداتی از سایر تیم ها دارند و می خواهند جدا شوند. طبق قانون فدراسیون تیم ها در نیم فصل باید حداقل 50 -55 درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت نموده باشد ولی فقط 15درصد پرداخت شده است.

والیبال برای یک عده خاص است، خبری از انحلال تیم پیغام نیست

سرمربی تیم والیبال پیغام مشهد اضافه کرد: باشگاه به دنبال حل مسائل اقتصادی است و منتظر حل مسائل هستیم. اما فقط امروز و فردا شنیده ایم و منتظر حل مسائل اقتصادی هستیم تا بتوانیم تمرینات را شروع کنیم.

وی درباره زمزمه های انحلال تیم نیز گفت: خیر خبری از انحلال نیست، تیم شرایط خاص خود را دارد و از ابتدای مسابقات لیگ جنجال هایی وجود داشت. مشکل اصلی تیم مسائل اقتصادی است که اگر رفع گردد مشکل خاصی نیست و بحث انحلال تیم مطرح نیست. اگر قراردادها پرداخت نگردد بازیکنان غیر بومی در تمرینات حاضر نخواهند شد. در حال حاضر نیز تکلیف را نمی دانیم و فقط وعده شنیده ایم.

خداوردی درباره تعطیلات 50 روزه رقابت های لیگ برتر گفت: تعطیلات محاسن و معایبی دارد. تیم پیغام تمرینات را دیر شروع نموده بود به همین دلیل به تازگی روی روال افتاده بود و بازیکنان به مرز آمادگی رسیده بودند. به هر حال تیم ملی در الویت است و تابع تصمیمات فدراسیون هستیم و مخالفت نیز فایده ای ندارد. امیدوارم تیم ملی کسب سهمیه المپیک کند که این برای والیبال خوب است.

وی ادامه داد: نمی دانم چه ایرادی دارد اگر مسابقات لیگ را زودتر شروع میکردند. تعطیلات نیم فصل شروع شده است اما هنوز چند بازی از دور رفت باقی مانده است و این از عجایب لیگ است. سازمان لیگ فقط اسمش سازمان لیگ است. یک سری از افراد در والیبال حضور دارند که ادعا دارند فقط آنها می توانند کار انجام دهند و بقیه نمی توانند! در صورتی که اینطور نیست. مگر در سازمان لیگ و فدراسیون فقط یک نفر وجود دارد؟ متاسفانه بعضی دو دستی پست خود را نگه داشته اند. بیرون انداختن بعضی افراد به بیرون کار بسیار سختی است.

خداوردی اضافه کرد: بعضی تا آخرین قطره خون به جایگاه می چسبند. وقتی فقط یک تعداد محدود حضور داشته باشند ارتباطات نیز با یکدیگر قوی تر می گردد و همه با هم ارتباط می گیرند و مسائل نیز وجود دارد اما مجبور هستند برای اینکه دستشان رو نگردد همدیگر را حفظ نمایند.

سرمربی تیم والیبال پیغام مشهد درباره مجازات چند تن از بازیکنانش برای عدم سفر با تیم با اتوبوس نیز گفت: مشکل خاصی نیست و رفع شد. بعضی از بازیکنان را برای چند روز از تمرینات کنار گذاشتم. بیشتر مسائل به خاطر مسائل اقتصادی است که اگر حل گردد همه با هم دوست خواهند شد. بی پولی بی احترامی و بی ادبی با خود به همراه می آورد. وقتی حق و حقوق بازیکن پرداخت نمی گردد و امکانات اولیه نیز فراهم نمی گردد چنین اتفاقاتی رخ می دهد.

خداوردی در انتها گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم مسابقات لیگ دیگر دقیقه 90 نباشد. هیچ اشکالی ندارد اگر مسابقات کمی زودتر شروع گردد اما والیبال فقط برای یک عده خاص است. یک عده خاص به تیم ملی می فرایند و برای استراحت نیز وارد لیگ می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 72

به "والیبال برای یک عده خاص است، خبری از انحلال تیم پیغام نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال برای یک عده خاص است، خبری از انحلال تیم پیغام نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید