کونته: یک قهرمان باید به پیروزی معتاد باشد، این، سخت ترین فصل دوران مربیگری ام بود

به گزارش تور فرانسه، سرمربی تیم فوتبال اینتر گفت: من همواره گفته ام که برای یک قهرمان کسب پیروزی باید به یک دغدغه تبدیل گردد، مثل معتادی که به مواد مخدر اعتیاد دارد.

کونته: یک قهرمان باید به پیروزی معتاد باشد، این، سخت ترین فصل دوران مربیگری ام بود

به گزارش خبرنگاران، آنتونیو کونته سرمربی تیم فوتبال اینتر اولین پیروزی خود پس از مسجل شدن قهرمانی اش در سری A را هم کسب کرد و میهمانش سامپدوریا را با نتیجه 5 بر یک در هم کوبید.

این چهاردهمین پیروزی متوالی اینتر در بازی های خانگی اش در سری A بود که رکورد قبلی ثبت شده توسط باشگاه را تکرار کرد.

کونته پس از بازی گفت: این پیروزی بی نهایت برای من و بازیکنان و تمام آنهایی که در کسب آن سهیم بودند، رضایت بخش بود. اینتر 11 سال بود که قهرمان نشده بود، پس جشن دریافت بازیکنان به خاطر این پیروزیت اجتناب ناپذیر بود. طرفداران مدت زیادی بود که انتظار چنین روزی را می کشیدند و ما خوشحالیم که این لذت و شادی را به آنها دادیم. ما می خواهیم به انجام کارهای خارق العاده ادامه دهیم، درست مانند کاری که در 19 بازی قبلی مان انجام دادیم. در این 19 بازی ما 16 پیروزی کسب کردیم و تنها سه تا را مساوی کردیم. این فوق العاده است.

کونته اضافه کرد: سه هفته پیش از من پرسیده شد که کدام بازیکنم بیش از همه پیشرفت نموده است. من دوست دارم از آندره آ پینامونتی اسم ببرم، چون او در تمام طول فصل با ما کار کرد و در این مدت بسیار پیشرفت نموده است. او می داند که زیر سایه بازیکنانی مانند لوکاکو و لائوتارو مارتینس و الکسیس سانچس بودن کار آسانی نیست. با این حال او شخصیتی فوق العاده و آینده بسیار روشنی دارد.

سرمربی اینتری ها بار دیگر از صحبت درباره آینده اش خودداری کرد و گفت: من برای صحبت کردن درباره آینده ام نیامده ام. آمده ام درباره شرایط فعلی تیم حرف بزنم. ما می دانیم که چقدر سخت کار نموده ایم و چقدر تحت فشار قرار داشتیم، پس باید از این لحظات لذت ببریم. من همواره گفته ام که برای یک قهرمان کسب پیروزی باید به یک دغدغه تبدیل گردد، مثل معتادی که به مواد مخدر اعتیاد دارد. من فکر می کنم که در این فصل ذره ای به خودم تزلزل راه ندادم و از این نظر طی دو فصل گذشته از سطح انتظارات خودم فراتر رفتم. شاید این بزرگترین پیروزیت نباشد اما قطعاً سال جاری سخت ترین سال از دوران مربیگری ام بود.

کونته و جووانی تراپاتونی تنها مربیانی هستند که در طول تاریخ با دو تیم یوونتوس و اینتر پیروز به کسب قهرمانی شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1164

به "کونته: یک قهرمان باید به پیروزی معتاد باشد، این، سخت ترین فصل دوران مربیگری ام بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: یک قهرمان باید به پیروزی معتاد باشد، این، سخت ترین فصل دوران مربیگری ام بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید