انصراف 20 داوطلب نمایندگی مجلس

به گزارش تور فرانسه، دبیر ستاد انتخابالت استان همدان گفت: 20 داوطلب نمایندگی تاکنون در این استان از حضور در یادزهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف دادند.

انصراف 20 داوطلب نمایندگی مجلس

به گزارش تور فرانسه آنلاین، ابوالقاسم الماسی، مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان پنج شنبه 21 آذر در گفت وگو با ایرنا بیان نمود: داوطلبان با حضور در فرمانداری هفت حوزه انتخابیه اصلی به صورت کتبی و رسمی انصراف خود را اعلام کردند.

او گفت: یکی از انصراف دهندگان خانم است. در بیشتر مواقع داوطلبان با ارزیابی شرایط رقبای خود و شانس کم حضور آنها در مجلس، نسبت به انصراف از حضور در این رقابت ها اقدام می نمایند.

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان گفت: هم اینک صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس در هیات اجرایی در حال رسیدگی است.

الماسی افزود: هیات های اجرایی بر اساس قانون، مطابق با اسناد و مدارک و استعلام از مراجع چهارگانه اقدام به آنالیز صلاحیت داوطلبان می نمایند.

او ادامه داد: بعد از اتمام آنالیز صلاحیت در هیات اجرایی، اعضای هیات نظارت نیز بر اساس قانون تکالیف خود را انجام می دهند.

438 داوطلب، بدون در نظر دریافت انصرافی ها، برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان نام نویسی نموده بودند.

استان همدان با یک میلیون و 760 هزار نفر جمعیت، 10 شهرستان و هفت حوزه انتخابیه اصلی، دارای 9 کرسی در بهارستان است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 67

به "انصراف 20 داوطلب نمایندگی مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصراف 20 داوطلب نمایندگی مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید