اپل در فکر کیبوردی قابل برنامه ریزی با کلیدهای مجهز به نمایشگرهای کوچک است

به گزارش تور فرانسه، به تازگی پتنتی توسط اپل به ثبت رسیده است که نشان می دهد این شرکت در حال توسعه یک کیبورد جدید برای استفاده در کامپیوتر ها است. به نظر می رسد که این کیبورد جدید دارای کلید های قابل برنامه ریزی و دارای نمایشگری است که با استفاده از آن کاربرد در نظر گرفته شده برای آن کلید را نمایش می دهد.

اپل در فکر کیبوردی قابل برنامه ریزی با کلیدهای مجهز به نمایشگرهای کوچک است

فرض کنید که در زمان استفاده از کامپیوتر کیبوردی را داشته باشید که به صورت دینامیک بتواند کاربرد های مختلفی را نمایش دهد و کاربرد های آن با توجه به کاری که با کامپیوتر انجام می دهید تغییر کند.

  • جعبه گشایی و آنالیز اپل مجیک کیبورد 2

با وجود اینکه اپل هم اکنون از ایده مشابهی در قسمت تاچ بار مک بوک پرو استفاده می نماید، اما استفاده از این ایده در کیبورد باعث می گردد که دکمه های کیبورد بتوانند به عنوان نمونه در زمان استفاده از یک زبان دیگر یا استفاده از نرم افزار های ویرایش نماد های متفاوتی را با استفاده از نمایشگر قرار گرفته بر روی آن ها نشان دهند.

به احتمال زیاد کلیدهای به کار رفته در این کیبورد دارای نمایشگر OLED، الکتروفورتیک یا دیگر تکنولوژی های نمایشگر هستند که برای استفاده از آن ها در این حالت مناسب است. همچنین ممکن است که این کلید ها دارای جنس سرامیکی، شیشه ای، فلزی یا یاقوتی باشند.

استفاده از این ایده و توسعه کیبورد کامپیوتر با استفاده از آن بسیار جالب است. البته باید بگوییم که استفاده از این ایده علاوه بر مزیت هایی مانند احتیاج نداشتن به فراوری لپ تاپ های مختلف برای ناحیه های مختلف زمین، باعث افزایش قیمت کامپیوتر های فراوریی اپل خواهد شد. استفاده از این کیبورد باعث می گردد که دکمه های استفاده شده در لپ تاپ بتوانند کلید های لازم کاربر را در زمان استفاده نمایش دهند.

با وجود اینکه اپل ایده جالب این کیبورد را در پتنتی ثبت نموده است، اما در واقعیت ممکن است که هیچگاه با این کیبورد جالب در محصول نهایی روبرو نشویم.

  • اپل به تکنولوژی لازم برای کاهش بیشتر حاشیه های نمایشگر دست یافته است

منبع: GSMArena

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 925

به "اپل در فکر کیبوردی قابل برنامه ریزی با کلیدهای مجهز به نمایشگرهای کوچک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل در فکر کیبوردی قابل برنامه ریزی با کلیدهای مجهز به نمایشگرهای کوچک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید