بخش بهداشت اسپانیا در آستانه فروپاشی

به گزارش تور فرانسه، اسکای نیوز گزارش داد تصاویر پخش شده از اسپانیا و مراکز بهداشتی و درمانی این کشور نشان می دهد این بخش در آستانه فروپاشی قرار گرفته است.

بخش بهداشت اسپانیا در آستانه فروپاشی

به گزارش ، نخست وزیر اسپانیا با هشدار به کشور های اتحادیه اروپا اعلام کرد اگر برای مقابله با بحران شیوع ویروس کرونا متحد نشوند آینده این اتحادیه به خطر می افتد.

این مطلب را شبکه تلویزیونی اسکای نیوز عربی اعلام کرد و افزود از طرف دیگر تصاویر پخش شده از اسپانیا و مراکز بهداشتی و درمانی این کشور نشان می دهد این بخش در آستانه فروپاشی قرار گرفته است.

به گزارش شبکه تلویزیونی اسکای نیوز عربی، پدرو سانچز ضمن هشدار به کشور های اروپایی از آن ها خواست برای کمک به کشور هایی که بیشتر از شیوع کرونا آسیب دیده اند، طرح جدیدی اجرا کنند. تعداد قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا و اسپانیا بیش از دیگر کشور های جهان است.

زهره الطود، گزارشگر شبکه با اشاره به این که اسپانیا به اوج گسترش ویروس کرونا نزدیک می شود افزود: کرونا در این کشور همچنان قربانی می گیرد و این کشور را از نظر تعداد جان باختگان به سبب ابتلا به این ویروس در جایگاه دوم جهانی قرار داده است. تصاویر پخش شده از اسپانیا و مراکز بهداشتی و درمانی این کشور نشان می دهد این بخش در آستانه فروپاشی قرار گرفته است. تعداد بیماران به قدری زیاد شده که بسکمک از آن ها در راهرو بیمارستان ها بستری شده اند و در انتظار تجهیزات پزشکی به سر می برند به امید آن که از چنگال این ویروس جان به در ببرند.

مدیر یکی از بیمارستان های مادرید می گوید: اوضاع خیلی وخیم است و در حال وخیم تر شدن هم هست. تعداد بیماران در حال افزایش است و ما با کمبود تجهیزات و تخت روبرو هستیم.

در ادامه گزارش آمده است: وخامت اوضاع باعث شده مقامات مادرید تدابیری اتخاذ کنند که مهمترین آن ها تجهیز بیمارستان های صحرایی و سیار برای کاستن از فشار بر مراکز درمانی است. در بحبوحه خبر های ناامیدکننده ای که این روز ها منتشر می شود، مقامات اسپانیا از کاهش فرایند روزانه ابتلا به ویروس کرونا خبر دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 395

به "بخش بهداشت اسپانیا در آستانه فروپاشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش بهداشت اسپانیا در آستانه فروپاشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید