تدابیر ویژه بانک مسکن در دوره کرونا

به گزارش تور فرانسه، مدیرعامل بانک مسکن در بازدید از اداره کل آموزش این بانک، تدابیر و برنامه های عملیاتی این واحد در دوره کرونا را آنالیز کرد.

تدابیر ویژه بانک مسکن در دوره کرونا

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، در بازدید سرزده محمود شایان، مدیر عامل بانک مسکن از اداره کل آموزش که روز دوشنبه مورخ 19/08/1399 همراه با مدیر امور حراست و رییس اداره کل روابط عمومی صورت گرفت وی در فضایی صمیمانه به گفت و گو با کارکنان و مدیران این بخش در مورد فعالیت های صورت گرفته و ماموریت های در دست اقدام آن ها در زمینه های گوناگون پرداخت.

در این گفت و گوی دو طرفه که در جریان بازدید سرزده مدیر عامل بانک از اداره کل آموزش برقرار شد مدیر عامل بانک مسکن از فعالیت ها، برنامه ها و فضاهای آموزشی اداره کل آموزش از نزدیک بازدید کرد.

محمود شایان با حضور در اداره کل آموزش، ضمن ملاقات از کلیه دوایر و کارمندان این اداره کل ، از فضاهای آموزشی، امکانات و تجهیزات مستقر در این فضاها در ساختمان آموزش بانک که در چند سال گذشته بازآفرینی شده اند نیز بازدید به عمل آورد.

همچنین مدیر عامل بانک طی نشستی ضمن مصاحبه پیرامون مراتب و بعضی جزئیات فعالیت های آموزش بانک به صورت ویژه به مرور ابعاد عملیاتی و فنی تدابیر و برنامه های ویژه آموزشی در شرایط سخت و نامطلوب حاکم ناشی از شیوع ویروس کرونا، که بکارگیری تکنولوژی و فناوری اطلاعات را بیش از گذشته در آموزش سازمانی موجب شده است، پرداخت.

در این نشست صمیمی همچنین موضوعاتی شامل میزان و فرایند سرانه آموزشی چند سال اخیر، فرآیند و مراحل نیازسنجی آموزشی در بخش های صف و ستاد بانک، شرایط و ویژگیهای اجرای آزمون سراسری سنجش اطلاعات شغلی به صورت الکترونیکی و دستاوردهای اخیر آن (اجرای آزمون تنها در دو روز)، اجرای پایش دقیق آموزشی با بهره گیری از ابزارهای روز حوزه آموزش سازمانی با استقرار سامانه TMS، آموزشهای مدیران، آموزشهای الکترونیکی -که با توجه به ظرفیتهای قابل اتکای خود مسئولیت تحقق سرآنه آموزشی شش ماهه ابتدای امسال را به تنهایی بر عهده داشت-، شرایط و سرانه برنامه شش ماهه دوم سال، توسعه آرشیو محتواهای آموزشی الکترونیکی با ورود به حوزه آموزش های کاربردی بانک برای اولین بار در ده سال گذشته، مدرسان و نحوه بهره برداری از ظرفیت های داخلی و اولویت بخشیدن به استعدادهای علمی داخل بانک با سابقه تدریس دانشگاهی در بانک اطلاعات مدرسان بانک، منابع آموزشی و بازبینی و تهیه آرشیو با ارزش محتواهای آموزش های کاربردی روزآمد بانک ، مورد مصاحبه قرار گرفتند.

در خاتمه بازدید مدیرعامل بانک مسکن از واحد آموزش، ناصر رفیعی رئیس اداره کل آموزش ، نزدیک تر شدن فاصله دیدگاه های مدیریت ارشد بانک با فعالیت ها و فرآیند های آموزشی به جهت همسویی هرچه بیشتر این فعالیت ها با رویکردهای راهبردی بانک را یکی از نتایج و دستاورد های چنین نشست ها و رویدادهایی دانست و اظهار امیدواری کرد تا اداره کل آموزش بتواند در ادامه فعالیت های خود بیش از پیش و به نحو موثر تری در جهت تحقق اهداف عالیه بانک با بهره گیری از رهنمودها و حمایت های مدیر عامل بانک گام بردارد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 816

به "تدابیر ویژه بانک مسکن در دوره کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدابیر ویژه بانک مسکن در دوره کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید