تقدیر فدراسیون کشتی از کادر اعزامی به رقابت های پیشکسوتان دنیا

به گزارش تور فرانسه، به گزارش خبرنگاران، در این مراسم که به همت کمیته پیشکسوتان و با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برگزار گردید، از علی اکبر حیدری سرمربی تیم، رشید فرهادی، محمد پردیاقوت، علیرضا زیبا، محمد صلحی، کیومرث کوهستانی مربیان، رحیم ابویی و علیرضا رحمتی سرپرستان تیم های های کشتی آزاد و فرنگی و خسرو زمانی مدیر اجرایی تیم اعزامی تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

تقدیر فدراسیون کشتی از کادر اعزامی به رقابت های پیشکسوتان دنیا

همچنین از علی اکبر جیرسرایی رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون کشتی نیز تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم که احمد عرب مسئول رسیدگی به امور پیشکسوتان نیز حضور داشت از جواد نوروزی، عکاس و فیلمبردار کشتی پیشکسوتان نیز تقدیر شد.

همچنین در جریان این مراسم در خصوص عملکرد تیم های اعزامی به رقابت های جهانی 2019 که در شهر تفلیس گرجستان بحث و مصاحبه شد، ضمن اینکه برنامه های تیم های اعزامی به رقابت های جهانی 2021 که قرار است اواخر مهرماه سال 1400 در شهر یونان برگزار گردد، مورد آنالیز نهاده شد.

جیرسرایی در این نشست صمیمی گفت: فدراسیون در نظر دارد در صورت مهیا شدن شرایط از نظر شیوع ویروس کرونا، رقابت های قهرمانی کشور را در تیرماه برگزار کند تا در ادامه نفرات اول این مسابقات توسط فدراسیون به رقابت های جهانی یونان اعزام شوند.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نیز ضمن قدردانی از زحمات مربیان تیم ملی پیشکسوتان گفت: فدراسیون کشتی در حد توان خود از برنامه های کشتی پیشکسوتان حمایت خواهد نمود و برگزاری رقابت های قهرمانی کشور و همچنین اعزام تیم ها به رقابت های جهانی 2021 یونان در برنامه های ما قرار گرفته است.

وی در انتها با آرزوی سلامتی برای تمامی پیشکسوتان کشتی کشور، اعلام کرد: بحث سلامتی جسمانی کشتی گیران پیشکسوت در اولویت فدراسیون قرار گرفته است و امیدوارم که پیشکسوتان کشتی بتوانند با حضور در سالن های تمرین، ضمن حفظ سلامتی جسمانی و روحی خود، در مسابقات نیز حضور یابند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1041

به "تقدیر فدراسیون کشتی از کادر اعزامی به رقابت های پیشکسوتان دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر فدراسیون کشتی از کادر اعزامی به رقابت های پیشکسوتان دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید