توصیه های بیل گیتس برای دانش آموزان در دوران همه گیری کرونا

به گزارش تور فرانسه، بیل گیتس اخیراً در کلاس آنلاین با نام Code Break حاضر شد تا نکات مفیدی برای یادگیری از خانه در هنگام همه گیری کرونا مطرح کند. گیتس از دانش آموزان خواست که به برنامه منظم خود ادامه دهند که شامل بیرون رفتن و همچنین استفاده از منابع آنلاین و یاری از همکلاسی ها برای ادامه تحصیل است.

توصیه های بیل گیتس برای دانش آموزان در دوران همه گیری کرونا

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، وی همچنین در خصوص راه هایی که علم کامپیوتر می تواند در مبارزه با ویروس کرونا موثر باشد، صحبت کرد.

در حالی که COVID-19 باعث ایجاد فاجعه و بی نظمی در دنیا شده است، گیتس گفت که او نسبت به همکاری های بین المللی که برانگیخته است خوش بین است. بیل گیتس در طی درس Code Break، بزرگترین کلاس تعاملی زنده دنیا، به عنوان میزبان ظاهر شد تا به دانش آموزان بعضی از روش های ساده در خصوص چگونگی متمرکز با انگیزه ماندن برای یادگیری را آموزش دهد.

گیتس همچنین در مصاحبه با بنیانگذار کلاس، هادی پرتوی و دختر پارتوی، صوفیا، درباره چگونگی استفاده از برنامه نویسی رایانه ای برای تجسم داده ها در خصوص ویروس و چگونگی نوآوری ها در علم کامپیوتر در پیشبرد پزشکی صحبت کرد. گیتس کروناویروس را به عنوان یک جنگ توصیف کرد که بشریت در حال مبارزه با دشمن مشترک است. وی تاکید نمود که ایجاد همکاری های بین المللی و ایجاد هدف مشترک برای فعالیت بشر الزامی است. اما برای خانواده ها و دانش آموزان در سراسر دنیا، تغییر در زندگی روزانه سخت است، به ویژه هنگامی که صحبت از ادامه تحصیل در مدرسه می گردد.

گیتس گفت: آموختن از خانه کمی منظم تر است و اگر گیج شوید، دستیابی به آن سختتر است.، اما یکی از راه های گیتس دانش آموزان را ترغیب کرد که با شکل جدید یادگیری در خانه سازگار شوند، پیروی از روال روزمره، به ویژه برای دانش آموزانی مهم است که مجبور هستند کامپیوتر را با اعضای خانواده در خانه به اشتراک بگذارند. گیتس گفت: من فکر می کنم داشتن یک الگوی طبیعی جدید و کوشش برای دنبال کردن روزانه آن بسیار مفید است.

گیتس همچنین از دانشجویان و دانش آموزان خواست که از منابع موجود برای یاری به یادگیری سریع خود استفاده نمایند. گیتس گفت:، به اشتراک گذاشتن آموخته های شما با سایر دانش آموزان مهم است.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 474

به "توصیه های بیل گیتس برای دانش آموزان در دوران همه گیری کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه های بیل گیتس برای دانش آموزان در دوران همه گیری کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید