حدس بزنید این عکس ها مربوط به چه هستند؟

به گزارش تور فرانسه، وب سایت روزیاتو - آیدا ترابی مقدم: بسیاری از افراد معتقدند که اگر به کسی یا چیزی خیلی نزدیک شوید، ممکن است نتوانید آن را بشناسید یا تشخیص دهید چه چیزی است. شاید بسیار دیده باشید که برای دیدن بهتر نمای کلی از یک تصویر، از آن فاصله می گیرند و از دور به آن نگاه می کنند، ولی وقتی که قصد دیدن جزئیات را داشته باشند، خیلی به آن تصویر یا شیء نزدیک می شوند.

حدس بزنید این عکس ها مربوط به چه هستند؟

ما چقدر به اشیاء اطراف خود دقت می کنیم؟ ساختار اشیاء مختلفی که در اطراف ما قرار دارند، بسیار جالب هستند و وقتی آن ها را از نزدیک بررسی کنیم واقعاً باورنکردنی به نظر می رسند. فکر می کنید شما اگر خیلی به یک تصویر یا شیء نزدیک شوید می توانید آن را تشخیص دهید؟

اهمیت تقویت چشم و ذهن

امروزه به خاطر رشد تکنولوژی و پیدایش وسایل مختلف، معمولاً چشم های ما زمان بسیار زیادی در معرض صفحه تلویزیون، موبایل، تبلت، بازی های کامپیوتری و مواردی از این قبیل واقع شده است. خیلی از این موارد اجتناب ناپذیر هستند، زیرا در عصر جدید ماهیت بسیاری از مشاغل تغییر کرده و مشاغل جدید بسیاری نیز به واسطه همین تکنولوژی ایجاد شده است.

در عین حال به واسطه همین رشد تکنولوژی و ابزار های جدید، میزان استفاده از مغز هم در بعضی از موارد به شدت کاهش پیدا کرده است و جای خود را به این ابزار ها داده است.

پس تقویت و ورزش دادن چشم و ذهن به منظور جلوگیری از بیماری و ضعف در این اعضای مهم بدن بسیار مهم است.

امروز در روزیاتو ما برای شما یک چالش و سرگرمی بسیار جالب داریم. می توانید همین الان با اعضای خانواده بنشینید و تصاویر را ببینید و حدس بزنید. انجام این چالش مفرح و سرگرم کننده همزمان چشم و مغز و هماهنگی بین آن ها را تقویت می کند. هر کسی می تواند نظر و حدس خود را از تصویر اصلی بیان کند. می توانید جواب های افراد مختلف را جمع آوری و بعد از دیدن جواب ها، برنده را انتخاب کنید.

به تصاویر زیر نگاه کنید و ببینید آیا می توانید موارد موجود در آن ها را حدس بزنید.

تصویر اول:

تصویر دوم:

تصویر سوم:

تصویر چهارم:

تصویر پنجم:

تصویر ششم:

تصویر هفتم:

تصویر هشتم:

چالش ها را حدس زدید؟ به نظر خودتان چند مورد را توانسته اید به درستی تشخیص دهید؟ در ادامه تصاویر از فاصله دورتر قرار داده خواهد شد تا جواب ها را متوجه شوید.

جواب تصویر اول:

جواب تصویر دوم:

جواب تصویر سوم:

جواب تصویر چهارم:

جواب تصویر پنجم:

جواب تصویر ششم:

جواب تصویر هفتم:

جواب تصویر هشتم:

امیدوارم پیروز شده باشید این چالش را با پیروزیت پشت سر گذاشته باشید.

منبع: برترین ها
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 584

به "حدس بزنید این عکس ها مربوط به چه هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدس بزنید این عکس ها مربوط به چه هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید