نمایشگاه و کنفرانس بین المللی حفاظت از محیط زیست شهر پکن

به گزارش تور فرانسه، نمایشگاه و کنفرانس بین المللی حفاظت از محیط زیست (CIEPEC 2017)، سه شنبه 23 خرداد تا جمعه 26 خرداد 1396 در شهر پکن برگزار خواهد شد.

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی حفاظت از محیط زیست شهر پکن

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی حفاظت از محیط زیست پکن (CIEPEC 2017) از بزرگترین رویدادها در کشور چین به شمار می‌رود. در این رویداد بیش 600 شرکت کننده از 20 کشور از جمله ایالات متحده امریکا، ایتالیا، آلمان، فرانسه، شمال اروپا، ژاپن، کره، هنگ کنگ و تایوان و بیش از 48000 بازدیدکننده حرفه‌ای در آن شرکت می‌کنند. این رویداد در 5 سال اینده به منطقه عمده‌ای از سرمایه گذاری دولت تبدیل خواهد شد. در طول این نمایشگاه سمینارها و جلسات تبادل تکنولوژی در مورد موضوعات خاک و اصلاح آبهای زیرزمینی، درمان PM2.5، تصفیه فاضلاب و بازیافت، زباله های خانگی و درمان زباله های خطرناک، درمان و دفع لجن، درمان فرایند VOC، نظارت بر محیط زیست و... برگزار می شود.

مشخصات محصولات قابل ارائه در این رویداد: حفاظت آب محیط زیست، حفاظت هوا محیط زیست ، کنترل آلودگی خاک، مواد زائد جامد و آلودگی شیمیایی، کنترل آلودگی صنعتی، حفاظت محیط زیست روستایی ، حفاظت محیط زیست, انرژی های جدید، انرژی های تجدید پذیر و فن آوری و تجهیزات صرفه جویی در انرژیو بسیاری دیگر می باشد. نمایشگاه شهر پکن در مرکز نمایشگاهی پکن به نام ((China International Exhibition Centre (CIEC) قرار دارد. تور چین ارزان شما را به بازدید این نمایشگاه خواهد برد.

برای دسترسی به این نمایشگاه باید آدرس زیر را دنبال کنید:

چین - پکن - 6 East Beisanhuan Road Chaoyang District Beijing, 100028 China

آدرس وب سایت نمایشگاه:

www.ciec-expo.com/ciec/ciecexpo/index.htm

انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 230

به "نمایشگاه و کنفرانس بین المللی حفاظت از محیط زیست شهر پکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه و کنفرانس بین المللی حفاظت از محیط زیست شهر پکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید