واگذاری سرخابی ها شعار شده است، مدعی جدید برای درفشی فر

به گزارش تور فرانسه، محمد مهدی فروردین در حاشیه سفر به شهرستان آمل درگفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه واگذاری دو باشگاه دولتی پرسپولیس و استقلال شعار بوده است، گفت: واگذاری زمانی می توانیم دنبال کنیم که شفافیت باشد که متأسفانه این شرایط اکنون درعمل برای دو باشگاه پرسپولیس واستقلال دیده نمی شود.

واگذاری سرخابی ها شعار شده است، مدعی جدید برای درفشی فر

وی اضافه کرد: حتی در اوایل کار مجلس فعلی به وزیر ورزش وجوانان اعلام کردم که می خواهید برای دو باشگاه چه اقدام انجام دهید زیرا کل ورزش کشور را خلاصه کردید در فوتبال و فوتبال هم شده دو باشگاه پرسپولیس واستقلال.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس ادامه داد، جالب این هست که مدیران دو باشگاه نیز از ابتدا تا به امروز راضی به این امر نبودند و این یعنی که هیچ برنامه ای نداریم.

وی گفت: واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با رعایت تمام الزامات و مقررات قانونی آن به دو مجموعه پیشکسوتان دو باشگاه را که صاحبان اصلی ومتولیان آن هستند ودلسوزتر از نهاد دولتی می توانند مدیریت وکارها را هدفمند پیش ببرند، گفت، قطعاً طرفداران میلیونی دو باشگاه نیز از این اقدام مسرور وحمایت خواهند کرد.

مدعی جدید برای درفشی فر

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به اینکه در خصوص شفاف نبودن مسئولان ورزش کشور به پیدا شدن مدعی جدید برای ورزشگاه قدیمی درفشی فر اشاره کرد و گفت، متأسفانه چند روز پیش گزارش دادند که مدعی جدید برای این ورزشگاه پیدا شده ومالک هم سند ومدرک معتبر ارائه کرده ومدعی شده که درفشی فر مال آنها است.

فروردین گفت، که بعد آقای وزیرمدعی می شود که ما می خواهیم خصوصی سازی انجام بدهیم، مگرامکانش هست، اصلاً امکان ندارد.

وی ادامه داد، با توجه به شرایط موجود دراین دولت هیچ اقدام عملی برای واگذاری دو باشگاه پرسپولیس واستقلال صورت نخواهد گرفت و انشاله وقطعا دردولت بعدی شرایط جدید بررسی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1195

به "واگذاری سرخابی ها شعار شده است، مدعی جدید برای درفشی فر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری سرخابی ها شعار شده است، مدعی جدید برای درفشی فر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید