کمالوند: فکر اساسی نشود ادامه فعالیت تیم پارس جنوبی میسر نخواهد بود، با این همه مشکل کار کردن فایده ای ندارد

به گزارش تور فرانسه، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعتقاد دارد مسائل تیم های نفتی برای پارس جنوبی، شدت بیشتری دارد و ممکن است کار به جای خطرناکی بکشد.

کمالوند: فکر اساسی نشود ادامه فعالیت تیم پارس جنوبی میسر نخواهد بود، با این همه مشکل کار کردن فایده ای ندارد

فراز کمالوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی تور فرانسه، درباره ابهام در تهیه بلیت برای سفر اعضای تیم فوتبال پارس جنوبی جم به بوشهر گفت: این مسائل از ابتدای فصل وجود داشته و ظاهراً قابل حل نیست. شاید اگر تلاش های موسوی (مدیر منطقه ویژه پارس جنوبی) و مرادی (مدیرعامل موقت باشگاه پارس) نبود، تیم به صورت کامل از بین رفته بود.

وی ادامه داد: دچار مسائلی شدیم که گریبانگیر تیم های نفتی شده که شدت این مسائل برای ما بیشتر است چون مسائل روزمره ما مانند ایاب و ذهاب و اسکان تیم هم دچار مشکل است. پیش از آغاز فصل در سرعین اردبیل اردویی برگزار کردیم و پس از گذشت چند ماه، هنوز پول هتل را پرداخت نکرده ایم. باشگاه به بیشتر هتل ها و آژانس های هواپیمایی بدهکار است و اگر فکر اساسی نشود، ادامه کار میسر نیست.

تا الان با چنگ و دندان جنگیدیم، اما کار کردن برخی اوقات سخت شده و کار از دست ما خارج می شود.، سرمربی پارس جنوبی جم ضمن بیان این جمله شرح داد: مدتی است که دریافتی نداشتیم و هنوز بلیت سفر به بوشهر خریداری نشده است. افکار تیم در این شرایط پریشان می شود و بازیکنان استرس می گیرند. مربی در این شرایط به جای تمرکز روی تمرینات، نگران شرایط هتل و مسائل سخت افزاری است. متأسفانه موسوی را تنها گذاشته اند و به او کمک نمی کنند. باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است اعضای تیم پارس جنوبی راهی بوشهر نشوند، گفت: این اتفاق رخ نمی دهد. حتی اگر از دیگران پول قرض کنیم به بوشهر می رویم، اما یک یا دو بازی می توانیم اینگونه جلو برویم.

سرمربی پارس جنوبی درباره تأثیر مسائل روی عملکرد تیمش گفت: خودم مستأصل هستم و نمی توانیم روی مسائل فنی تمرکز کنیم. تیم از لحاظ فنی خوب است و وقتی نمایشی تحسین برانگیز مقابل استقلال یا پرسپولیس ارائه می کنیم، یعنی مشکل فنی چندانی نداریم. با این حال ممکن است کار خطرناک شود و فکر می کنم این داستان تا نیم فصل ادامه داشته باشد. پس از آن باید فکری اساسی کنیم. چون فایده ای ندارد که اینگونه به کار ادامه دهیم و باید ببینیم در یک هفته یا 10 روز اخیر چه اتفاقی می افتد.

کمالوند درخصوص تقابل تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال که روز جمعه برگزار می شود، گفت: شاهین تیم خوبی است و کمی بدشانسی آورده است. فوتبال بالا و پایین زیادی دارد و شانس هم عنصر تأثیرگذاری در آن به شمار می رود. داور هم ممکن است اشتباهات سهوی داشته باشد که منجر به شکست یک تیم شود.

سرمربی پارس جنوبی درمورد اشتباهات داوری علیه تیمش در هفته های گذشته گفت: صحبت کردن درباره داوری دردی دوا نمی کند و باید جو را آرام تر کنیم. به شرطی که مسئولان کمیته داوران فدراسیون فوتبال به فکر این موضوع باشند.

کمالوند در پاسخ به این پرسش که آیا برای اردوی نیم فصل شاگردانش برنامه ریزی کرده است یا خیر، به تور فرانسه گفت: ما به فکر فردای خودمان هم نیستیم و روزانه جلو می رویم، چه برسد به نیم فصل!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 18

به "کمالوند: فکر اساسی نشود ادامه فعالیت تیم پارس جنوبی میسر نخواهد بود، با این همه مشکل کار کردن فایده ای ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: فکر اساسی نشود ادامه فعالیت تیم پارس جنوبی میسر نخواهد بود، با این همه مشکل کار کردن فایده ای ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید