ویدیویی عجیب از سلمان فارسی در اوج کرونا ، خطرناک ترین پروژه 700 نفری تلویزیون

به گزارش تور فرانسه، برخی پروژه های پربازیگر سینمایی و تلویزیونی نظیر سلمان فارسی با وجود دستور رسمی ستاد کرونا همچنان ادامه دارد. ویدئویی از پشت صحنه این سریال با حدود 700 هنرور منتشر شده است.

ویدیویی عجیب از سلمان فارسی در اوج کرونا ، خطرناک ترین پروژه 700 نفری تلویزیون

به گزارش تور فرانسه، تابناک بعد از صحبت های رئیس صدا و سیما در مورد حفظ نکات بهداشتی در پشت صحنه سریالی با 700 هنرور تصاویری از پشت صحنه این سریال و شرایط بهداشتی هنروان منتشر کرد که به شدت نگران کننده است.

تابناک نوشته است: تصاویری که از این پروژه به دست تابناک رسیده نشان می دهد کوچک ترین اصول بهداشتی در طول این پروژه ها رعایت نمی شود و در لوکیشن فیلمبرداری نیز اثری از تیم پزشکی که در صحنه حضور داشته باشند و بر رعایت اصول بهداشتی در همه بخش ها نظارت کند، به جز یک آمبولانس کنار اتوبوس های منتقل کننده عوامل، مشاهده نمی شود!

در ادامه گزارش آمده است: این تصاویر به خوبی گویای لزوم توقف تولید پروژه های سینمایی و تلویزیونی ولو با اعمال قوه قهریه کشور است، چون می تواند تبعات بسیار وسیعی داشته باشد. بی شک اگر در این پروژه ها گروهی فوت کنند، مسئولیت آن متوجه رئیس سازمان صداوسیما و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی است که به توصیه ستاد مدیریت کرونا وقعی ننهیده اند.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.

فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

سلمان فارسی یکی از بزرگ ترین پروژه های رسانه ملی است که تولید آن از مدت ها قبل آغاز شده است. داوود میرباقری در سریال سلمان فارسی در 3 دوره ایران باستان، بیزانس و صدر اسلام، زندگی سلمان فارسی را به تصویر می کشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 356

به "ویدیویی عجیب از سلمان فارسی در اوج کرونا ، خطرناک ترین پروژه 700 نفری تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدیویی عجیب از سلمان فارسی در اوج کرونا ، خطرناک ترین پروژه 700 نفری تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید