چرا قرارداد مهدوی کیا و دستیارانش امضا نشده است؟

به گزارش تور فرانسه، مدیر تیم ملی فوتبال ایران می گوید امضا نشدن قرارداد کادرفنی این تیم اعم از مهدوی کیا و دستیارانش به دلیل پیچیدگی مسائل حقوقی بوده و این موضوع در حال اجرا است و هیچ مسئله ای وجود ندارد.

چرا قرارداد مهدوی کیا و دستیارانش امضا نشده است؟

محمد محمدی، مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران در گفت وگو با خبرنگاران، درباره بسته نشدن قرارداد مربیان تیم ملی فوتبال امید و شائبه هایی که بعد از این موضوع به وجود آمد گفت: شائبه ای بعد از آن صحبت کوتاه من به وجود آمد اما من دقیقا این جمله را گفتم که امضای قرارداد در مرحله انجام است. با توجه به این که دستیارهای آقای مهدوی کیا خارجی هستند، تنظیم قراردادها زمان بر است. در حال حاضر هم هیچ مسئله ای نیست و آقای رفیعی وکیل محترم فدراسیون فوتبال، تمام خواسته های آقای مهدوی کیا را در نظر گرفته اند و این موارد در قرارداد اعمال شده است.

مدیر تیم ملی فوتبال امید اعلام نمود: نمی دانم چرا این شائبه ها ایجاد شد! دستیاران آقای مهدوی کیا بازیکنان لیگ را رصد می نمایند. به این نشان که اسامی 53 تن بازیکنان را از کادرفنی گرفته و به سازمان لیگ ارائه کردم. حضور آقای مهدوی کیا در خارج از ایران به این معنی نیست که بازی ها مشاهده نمی گردد. آقای شدیدی پور، دستیار آقای مهدوی کیا ایران هستند و نفرات مدنظر سرمربی تیم ملی یا را رصد می نمایند و بهتر است که دوستان به جای حاشیه سازی ، به تیم ملی یاری نمایند. صعود تیم ملی بزرگسالان به جام جهانی یا تیم ملی امید به المپیک به نفع همه مردم است. به جای اینکه دست به دست هم بدهیم و صعود به المپیک محقق گردد، بعضی حاشیه سازی می نمایند.

وی با اشاره به تبعات مسائل اقتصادی بر تمام کشور گفت: بی تعارف ما از نظر اقتصادی در شرایط بدی هستیم. با توجه به تحریم های شدیدی که مسائل اقتصادی ایجاد نموده و همه می دانند، فدراسیون فوتبال نتوانسته از منابع اقتصادی خارجی خود استفاده کند و انتقال این موارد به ایران امکان پذیر نیست. مدیران حاضر در فدراسیون فوتبال و در راس آن هیات رئیسه و دبیرکل کوشش می نمایند که کمترین آسیب به تیم های ملی برسد و فزونین بهره وری را از تیم های ورزشی داشته باشند. یک سری ها به دلیل خصومت های شخصی، یک سری مصاحبه ها می نمایند و حرف هایی زده می گردد که خستگی به تن آدم می ماند. من به عنوان عضو کوچکی از گروه تیم ملی امید خواهش می کنم همه برای موفقیت این تیم یاری نمایند. حداقل چون در حال حاضر بحث ملی در میان است، مسائل شخصی را کنار بگذارند و دست به دست هم بدهیم همانطور که تیم ملی بزرگسالان نتایج خوبی کسب نموده، تیم ملی امید هم نتایج خوب و در خور نام ایران کسب کند.

محمدی در پاسخ به اینکه پیش از این مهدوی کیا از کوشش برای برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه با حضور تیم های ملی امید ایران، قطر، امارات و کره جنوبی در یکی از پنجره های فیفا دی سخن گفته بود و این موضوع در حال حاضر در چه مرحله ای است گفت: آقای مهدوی کیا شخصا پیگیر این تورنمنت بودند. ما یک سری محدودیت داریم که مربیان قبلی تیم ملی امید هم اذعان می نمایند. به دلیل مشکل خروج از کشور بازیکنان احتیاج به زمان داریم. مسئله خروج از کشور چیزی در حدود یک ماه و نیم زمان می طلبد تا نفرات به دلیل مشکل سربازی اعزام شوند. با اینکه حوزه نظام وظیفه نهایت کوشش و تعامل را با تیم ملی دارد، با در نظر گرفتن مسائل، می دانیم که اعزام تیم ملی امید به بازی های رسمی و محبت آمیز سخت است.

او در ارتباط با برنامه های آینده تیم ملی فوتبال امید گفت: برنامه لیگ برتر و دسته یک را برای آقای مهدوی کیا ارسال کردیم و برررسی کردند. در اختیار گرفتن بازیکنان لیگ فزونی که در تیم های خود بازی می نمایند سخت است. مهدوی کیا کوشش می نماید که با تغییرات در برنامه خود ایجاد می نماید، با نهایت تعامل، کمترین آسیب به تیم های باشگاهی برسد و با تمام توان بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.

مدیر تیم ملی فوتبال امید درباره اردوی این تیم در پنجره بازی های ملی در بهمن 1400 گفت: قطعا ما یک اردوی داخلی خواهیم داشت اما هنوز محل برگزاری قطعی نشده است. البته شهر مدنظرمان را می دانیم اما به قطعیت نرسیده است. هوای تهران در این مقطع از سال خوب نیست و به احتمال 99 درصد بیرون از تهران اردو برگزار می کنیم. آنچه قطعی است، این است که ما در مسابقات نهایی جام ملت های زیر 23 سال ازبکستان و بازی های آسیایی چین در سال 1401 حضور خواهیم داشت. مطمئنا هم با توجه به برنامه ریزی دقیقی که از سوی کادرفنی انجام می گردد و با حمایت های عزیزی خادم، تمام هم و غم ما موفقیت تیم ملی امید خواهد بود.

محمدی با بیان اینکه از 10 روز گذشته برای انجام کارهای اداری لازم به منظور برگزاری اردوی تیم ملی امید در تهران حضور دارد گفت: قبل از حضور آقای عزیزی خادم به قطر، یک جلسه سرپایی و پانزده دقیقه ای با او داشتیم که تاکیدش بر این بود که حمایت های لازم را از تیم ملی امید انجام می دهند و با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با قطر، منافع زیادی عادید تیم ملی امید خواهد شد. در حال حاضر تا حدود 99 درصد سرنوشت صعود تیم ملی بزرگسالان به جام جهانی تعیین شده است و بعد از آن بحث تیم ملی امید می گردد که با حمایت های دوستان بتوانیم فزونین کارایی را داشته باشیم. تاکید ایشان این بود که با تفاهم نامه ای که امضا می گردد تیم ملی امید بتواند از امکانات کشور قطر استفاده کند.

او در واکنش به اینکه در این اردو تیم ملی بازی محبت آمیز ای هم خواهد داشت اظهار کرد: احتمالا دو تیم خارجی به ایران می آیند و مهمان ما هستند. تا زمانی که حضور تیم ها قطعی نشده نامی نمی برم اما یک تیم باشگاهی خارجی موافقت خود را اعلام نموده و فقط زمان برگزاری مسابقه به جای مانده است. با یک تیم ملی خارجی هم در حال رایزنی هستیم. احتمالا این دو مسابقه 26 ژانویه تا یک فوریه برگزار می گردد اما دو بازی خوب انجام می دهیم. دنبال بازی با دو تیم قوی بزرگسال هستیم.

او درباره عضویت در تیم ملی امید به عنوان مدیر تیم گفت: این اتفاق با پیشنهاد فدراسیون فوتبال و موافقت آقای مهدوی کیا رخ داد. من و آقای مهدوی کیا از سال 77 دوست هستیم و به من محبت داشتند و لطف کردند که این کار انجام گردد. در مجموع به وسیله شخص آقای عزیزی خادم و موافقت هیات رئیسه این اتفاق رخ داد. من آقای مهدوی کیا بعد از حضور در تیم ملی امید در سال 77، در تیم های استیل آذین و داماش هم همبازی بودیم و دوست هستیم. این کار انجام شد. که این کار انجام گردد. در مجموع به وسیله شخص آقای عزیزی خادم و موافقت هیات رئیسه این اتفاق رخ داد. من آقای مهدوی کیا بعد از حضور در تیم ملی امید در سال 77، در تیم های استیل آذین و داماش هم همبازی بودیم و دوست هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1489

به "چرا قرارداد مهدوی کیا و دستیارانش امضا نشده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا قرارداد مهدوی کیا و دستیارانش امضا نشده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید