30 هزار مسافر به وسیله خطوط ریلی در لرستان جابه جا شدند

به گزارش تور فرانسه، خبرنگاران: مدیرکل راه آهن لرستان گفت: در روزهای گذشته که مسافرت های نوروزی آغازشده است چیزی حدود 30 هزار مسافر به وسیله خطوط ریلی لرستان جابه جاشده است که نسبت به سال گذشته حدود یک درصد تا به امروز افزایش داشته است.

30 هزار مسافر به وسیله خطوط ریلی در لرستان جابه جا شدند

اگر علاقمند به سفر با بهترین نرخ تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

بیژن علیزاده در گفت وگو با خبرنگار تور فرانسه در خرم آباد، در رابطه به جابه جایی مسافران نوروزی به وسیله خطوط ریلی لرستان گفت: سال جاری آمار جابه جایی مسافران به وسیله خطوط ریلی لرستان نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است.

وی اضافه نمود: در روزهای گذشته که مسافرت های نوروزی آغازشده است چیزی حدود 30 هزار مسافر به وسیله خطوط ریلی لرستان جابه جاشده است که نسبت به سال گذشته حدود یک درصد تا به امروز افزایش داشته است.

مدیرکل راه آهن لرستان بیان نمود: سال گذشته به طور میانگین روزانه حدود 3600 نفر به وسیله خطوط ریلی لرستان جابه جا می شد که سال جاری این آمار به حدود 3800 نفر رسیده است و از حدود 25 اسفندماه این میزان جابه جایی آغازشده است.

وی توضیح داد: با توجه به افزایش ورود گردشگر به استان پیش بینی می گردد در روزهای آینده این آمار افزایش یابد.

ر

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 129

به "30 هزار مسافر به وسیله خطوط ریلی در لرستان جابه جا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 هزار مسافر به وسیله خطوط ریلی در لرستان جابه جا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید