امیدواریم سینما به روزهای پررونق خود بازگردد خبرنگاران

به گزارش تور فرانسه، جلیل شعبانی تهیه کننده سینما برای سال 1400 آرزو کرد تا سینمای ایران به روز های پررونق خود بازگردد.

امیدواریم سینما به روزهای پررونق خود بازگردد خبرنگاران

به گزارش خبرنگاران، جلیل شعبانی تهیه کننده سینما با اشاره به شرایط متفاوت سینمای ایران در سال پیش رو گفت: فکر می کنم آرزوی همه سینماگران برای سال جاری این باشد که سینما دوباره به روزهای پررونق خود بازشود. ویروس کرونا دست از سر مردم بردارد تا مردم دوباره و بدون ترس به سینماها بازگردند و فیلم هایی که تولید می شود توسط مردم دیده شود.

وی تاکید کرد: امیدوارم در سال های پیش رو، به لحاظ تکنولوژی و تکنیک های سینمایی که در دنیا پیشرفت های قابل توجهی به خصوص در حوزه ویژوآل افکت کرده است، ما هم بتوانیم شرکت های بزرگی در کشور داشته باشیم که بتوانند این خدمات را به سینمای ایران ارائه کنند تا ما بتوانیم تخیل پردازی در فیلم ها را قوی تر از حالا کنیم و آن را روی پرده آوریم.

این تهیه کننده سینما اعلام نمود: از جمله اولویت هایی که باید برای سینمای ایران در نظر گرفت، این است که فیلمسازان به سراغ تولید فیلم هایی بروند که در زمان کرونا حال مردم را خوب کند.

وی ادامه داد: درست در زمانی که به فیلم هایی نیاز داریم که حال مردم را خوب کند، فیلم هایی از این دست تولید نمی شود، این در حالی که پیش از اینکه چنین نیازی حس نمی شد فیلم هایی که حال مردم را خوب می کرد بسیار تولید می شد.

شعبانی در انتها گفت: البته این را هم باید به خاطر داشته باشیم چون روحیه فیلمسازان تحت تاثیر مسائل موجود قرار گرفته است، فیلم هایی ساخته نمی شود که حال مردم را خوب کند، امیدواریم که فیلمسازان این روحیه را به دست آورند و فیلم هایی بسازند که حال مردم در این شرایط بهتر کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1045

به "امیدواریم سینما به روزهای پررونق خود بازگردد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواریم سینما به روزهای پررونق خود بازگردد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید