انتخاب علیزاده قطعی نیست، بنا برای صوفیه هیچ اسمی به فدراسیون نداده است

به گزارش تور فرانسه، درحالیکه عنوان شده ناصر علیزاده ملی پوش ایران در آخرین مسابقات کسب سهمیه المپیک است، اما هنوز محمد بنا دراین رابطه هیچ اسمی را به فدراسیون کشتی ارائه نداده است.

انتخاب علیزاده قطعی نیست، بنا برای صوفیه هیچ اسمی به فدراسیون نداده است

به گزارش خبرنگاران، بعد از آنکه حسین نوری نتوانست سهمیه وزن 87 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی برای المپیک توکیو را در مسابقات گزینشی آسیایی در آلماتی به دست آورد و در ثانیه های پایانی مبارزه نیمه نهایی، کشتی برده را مقابل حریف چینی واگذار کرد، اعلام شد که ناصر علیزاده در مسابقه گزینشی بعدی نماینده ایران در این وزن خواهد بود.

علیزاده در پیکارهای قهرمانی آسیا علاوه بر اینکه مقام قهرمانی را از آن خود کرد، با ارائه بهترین مبارزه ها پدیده کشتی فرنگی ایران در این رقابت ها بود.

مسابقات گزینشی المپیک (جهانی) 16 تا 19 اردیبهشت 1400 در صوفیه بلغارستان برگزار می گردد. حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی در رابطه با انتخاب نفر منتخب وزن 87 کیلوگرم برای اعزام به صوفیه به خبرنگاران گفت: طی روزهای اخیر با محمد بنا و کادرفنی تیم ملی در این خصوص صحبتی نداشتیم، ضمن اینکه محمد بنا نیز نامه ای برای معرفی ملی پوش 87 کیلوگرم به فدراسیون کشتی نداده و از این رو انتخاب علیزاده قطعی نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1182

به "انتخاب علیزاده قطعی نیست، بنا برای صوفیه هیچ اسمی به فدراسیون نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب علیزاده قطعی نیست، بنا برای صوفیه هیچ اسمی به فدراسیون نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید