حاجی میرزایی: با برگزاری اجلاس های محدودتر امکان بهره مندی نظرات همکاران استانی را فراهم کنیم

به گزارش تور فرانسه، تهران (پانا) - وزیر آموزش وپرورش با شاره به اینکه برقراری ارتباط در سطوح مختلف یک دستگاه می تواند همدلی و همفکری کارکنان را تقویت کند، اظهار کرد با برگزاری اجلاس های محدودتر در پروژه های مهم، امکان بهره گیری از نظرات همکاران استانی را فراهم کنیم.

حاجی میرزایی: با برگزاری اجلاس های محدودتر امکان بهره مندی نظرات همکاران استانی را فراهم کنیم

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، محسن حاجی میرزایی در نشست ارائه گزارش و قدردانی از اعضای ستاد و روسای کمیته های اجرایی سی وچهارمین اجلاس مدیران و روسای آموزش وپرورش کشور اظهار کرد: برگزاری اجلاس با حضور بیش از هزار و پانصد نفر از همکاران فرهنگی، در فرصتی کوتاه کار بسیار ارزشمندی بود و چون برای اولین بار در کشور با این وسعت انجام شده بود به عنوان الگویی در دستگاه های دیگر مطرح شد و پس ازآن اجلاس سراسری نماز و اجلاس نیروهای مسلح با اقتباس از این کار عظیم برگزار گردید.

حاجی میرزایی ارتباط را عنصر کلیدی در ارتقای هماهنگی دانست و اضافه کرد: داشتن ارتباط در سطوح مختلف یک دستگاه می تواند همدلی و همفکری کارکنان آن دستگاه را تقویت نموده و افزایش دهد و آن ها را به درک مشترک از مسائل برساند و نتیجه این مسئله هماهنگی و هم افزایی بیشتر در درون دستگاه مربوطه خواهد بود. سرعت، عمق، کارایی و اثربخشی از مهم ترین عوامل ارتباط بین سطوح مختلف در یک مجموعه است.

وزیر آموزش وپرورش گفت: با برگزاری سی وچهارمین اجلاس مدیران و روسای آموزش وپرورش، توانستیم به طور هم زمان با مجموعه گسترده ای از همکارانمان ارتباط بگیریم و نظرات و گزارش های آن ها را بشنویم. ارزیابی من از این نظرات این بود که بعضی از افراد زمان کافی صرف تهیه گزارش ننموده بودند که پیشنهاد می کنم در اجلاس های بعدی قبل از ارائه گزارش در جلسه اجلاس، ابتدا گزارش ها را آنالیز کنید و سپس تریبون را در اختیار فرد مربوطه قرار دهید.

حاجی میرزایی با اشاره به ایجاد دائمی دبیرخانه اجلاس و برگزاری اجلاس های محدودتر در بازه زمانی کوتاه تر گفت: پیشنهاد می کنم در خصوص پروژه های مهم آموزش وپرورش مثل پروژه چاقی و کنترل اضافه وزن دانش آموزان در مدارس، اجلاس های یک روزه برگزار کنیم تا بتوانیم با کمترین هزینه با همکاران استانی در سطوح مختلف ارتباط بگیریم و نظرات صاحب نظران را در این زمینه بدانیم.

وی گفت: همچنین ضروری است دبیرخانه اجلاس تمهیداتی را برای ارتباط شبکه ای زنده با روسای مناطق و مدیران کل بیاندیشد تا بتوانیم در مواقع لزوم و در کمترین زمان با آن ها ارتباط زنده بگیریم و از شرایطی که در کشور به دلیل ویروس کرونا به وجود آمده نهایت استفاده را در بالا بردن کیفیت عملکرد و بازده آموزش وپرورش کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 757

به "حاجی میرزایی: با برگزاری اجلاس های محدودتر امکان بهره مندی نظرات همکاران استانی را فراهم کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجی میرزایی: با برگزاری اجلاس های محدودتر امکان بهره مندی نظرات همکاران استانی را فراهم کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید