خشم ژاوی از پنج بازیکن؛ لیاقت این پیراهن را ندارید

به گزارش تور فرانسه، ژاوی هرناندز به شدت از شکست سنگین برابر بایرن و سقوط به لیگ اروپا عصبانی و ناراحت است. او به خصوص از عملکرد 5 بازیکن خود احساس ناامیدی می نماید.

خشم ژاوی از پنج بازیکن؛ لیاقت این پیراهن را ندارید

به گزارش ورزش سه، بارسلونا چهارشنبه شب در زمین بایرن مونیخ به میدان رفت تا بلکه با کسب پیروزی بتواند راهی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان گردد، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. بازی برای بایرن تشریفاتی بود و با چندین غایب مهم نیز وارد زمین شد، اما به راحتی و با سه گل توانست پیروز شده و حکم سقوط بارسا به لیگ اروپا را امضا کند.

پیش از بازی ژاوی هرناندز سرمربی بارسا ابراز اطمینان نموده بود که تیمش قدرت رقابت با بایرن را دارد و پیروزی دور از دسترس نیست، ولی در زمین چیز دیگری مشاهده شد. بارسا پی از 21 سال نتوانست از دور گروهی صعود کند و به لیگ اروپا رفت.

سرمربی بارسا بین دو نیمه و زمانی که تیمش 2-0 عقب افتاده بود با عصبانیت و خشم شدید خطاب به بازیکنان گفت که چند نفر از شما اهمیت پیراهن بارسا را درک ننموده اید و لایق حضور در بارسلونا نیستید، اما این عصبانیت تاثیری روی بازیکنان نداشت و بارسا نیمه دوم، تیمی کاملا تسلیم شده نشان می داد و یک گل دیگر هم دریافت کرد.

در انتها بازی، اما ژاوی عصبانیت بین دو نیمه را نداشت و تنها با نگاهی سنگین به بازیکنانی که توان سر بلند کردن نداشتند، ناراضایتی خود را نشان داد.

طبق ادعای ال چیرینگیتو، ژاوی به خصوص از 5 بازیکن خود ناراضی بود. جرارد پیکه، سرجینیو دست، فرانکی دی یونگ، مارک آندره تراشتگن و ممفیس دیپای بازیکنانی بودند که مورد خشم ژاوی قرار گرفتند و از آن ها قطع امید نموده است.

دِست اولین تعویضی ژاوی بود. تراشتگن روی گل دوم بایرن که با شوت لروی سانه حاصل شد واکنشی ناامیدکننده داشت. ممفیس دیپای در نیمه اول بخت خوبی را از دست داد و در نیمه دوم قدم زدن های او برای زدن ضربه کرنر روی اعصاب طرفداران رفته بود. فرانکی دی یونگ هرگز نتوانست توازن در خط میانی را برای بارسا حفظ کند و جرارد پیکه هم مثل بازیکنی نشان داد که گویی سه سال است بازنشست شده است.

ژاوی که معتقد است تیمش برای فصل بعد احتیاج به خانه تکانی اساسی دارد، با جدایی این 5 بازیکن مسئله ای نخواهد داشت و در این بین از جرارد پیکه ناراضی تر از دیگران است. پیکه اخیرا گفته بود که در قبال ژاوی به خاطر سابق دوستی دیرینه، حس مسئولیت بالایی دارد و نمی خواهد او را ناامید کند، اما در عمل همین اتفاق اتفاق افتاده است.

بعید نیست پیکه فصل بعد دیگر جایی در بارسا نداشته باشد و حتی از فوتبال خداحافظی کند. او بار ها گفته است که پس از بارسا برای هیچ تیمی بازی نخواهد کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1459

به "خشم ژاوی از پنج بازیکن؛ لیاقت این پیراهن را ندارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشم ژاوی از پنج بازیکن؛ لیاقت این پیراهن را ندارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید