داورزنی: دوشنبه درباره مربی تیم تصمیم می گیریم

به گزارش تور فرانسه، رئیس فدراسیون والیبال گفت: این هفته در یک هم اندیشی درباره مربی تیم ملی تصمیم می گیریم.

داورزنی: دوشنبه درباره مربی تیم تصمیم می گیریم

به گزارش گروه ورزشی تور فرانسه، محمدرضا داورزنی در خصوص بازنشستگی اش از فدراسیون والیبال گفت: بعضی ها دوست دارند این صحبت ها را مطرح کنند که من بازنشسته هستم. اگر بازنشسته بودم، ابلاغ می دادند. در وزارت ورزش بعضی از رؤسای فدراسیون ها بازنشسته بودند و به آن ها ابلاغیه صادر شد. قانونی هست که تا سن 65 سالگی می توانند کار کنند و یک کمیسیونی آن را تأئید می کند.

وی اضافه کرد: هرکس بازنشسته بگردد، روال قانونی را طی می کند و نامه ای از سوی سازمان بازنشستگی صادر می گردد و پایان کار او اعلام می گردد. در شرایطی که همه خبر ها به سوی کرونا است، دوستان خبر های کمی دارند و فقط به این موضوع می پردازند.

وی در مصاحبه با برنامه رکورد در خصوص انتخاب سرمربی تیم والیبال گفت: متناسب با انتظار هایی که است و باید جامعه عمل بپوشانیم، باید ببینیم در چه گروهی و چه شرایطی و چه امکاناتی داریم و چه مربیانی در حال حاضر هستند که می توانیم آن ها را انتخاب کنیم. آیا می توانیم مربیان طراز اول را انتخاب کنیم؟ تیم ما المپیکی است و شرایط ایده آلی دارد. دوشنبه هم اندیشی با مربیان داریم و قرار است تصمیم درستی را با اتخاذ منابع مالی بگیریم تا بینیم با چه مربی و به چه اهدافی می خواهیم برسیم.

داورزنی در خصوص انتخاب مربی ایرانی مطرح کرد: اگر به جمع بندی برسیم، با مربی ایرانی آن را انتخاب می کنیم، اما واقعیت این است که نیمکت تیم ملی باید وزن قابل قبولی داشته باشد. ما می خواهیم از گروه خود بالا بیاییم طبیعی است با تیم های قدرتمندی بازی خواهیم کرد. باید تصمیم درستی گرفته گردد. تیم ملی ما در المپیک حاضر است و خیلی ها آرزو دارند سرمربی این تیم شوند.

وی در خصوص فسخ قرارداد کولاوویچ گفت: بله این قرارداد فسخ شده است و کار دیگری نمانده.

وی در رابطه با بدهی های فدارسیون والیبال عنوان داشت: بدهی از گذشته نداریم. یک بدهی جاری فدارسیون است و آن در حال رفع شدن است. ماحدود 7-8 تیم ملی داریم و ویترین آن تیم ملی بزرگسالان است. بعضی اوقات در امور اجرایی کمبودی های پیش می آید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 483

به "داورزنی: دوشنبه درباره مربی تیم تصمیم می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: دوشنبه درباره مربی تیم تصمیم می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید