دستگیری جاعل اسناد یک تریلیونی در تهران

به گزارش تور فرانسه، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری زنی کلاهبردار ، پس از 9 سال متواری شدن، خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش فعلی اموال کلاهبرداری شده را یک تریلیون ریال اعلام کردند.

دستگیری جاعل اسناد یک تریلیونی در تهران

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران انلاین ، سرهنگ جلیل موقوفه ای توضیح داد: پرونده ای مبنی بر دستگیری متهم متواری، به قرارگاه جلب محکومین و متهمین فراری پلیس پیشگیری تهران ارجاع که محتویات پرونده حاوی این بود، خانمی با جعل اسناد مالکیت چند قطعه زمین، آنها را به 6 خریدار فروخته و به مدت 9 سال متواری شده است.

وی با اشاره به اینکه کارگروهی ویژه ای در این خصوص تشکیل شد، بیان داشت: با رصدهای اطلاعاتی و بررسی کلیه سرنخ های به دست آمده، ماموران این پلیس پیروز شدند مخفیگاه این کلاهبردار متواری را شناسایی و در یک عملیات پلیسی وی را دستگیر کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه متهم قبل از دستگیری نیز در صدد انجام کلاهبرداری مشابه دیگری به همین شیوه بود، مطرح نمود: متهم پس از انتقال به مقر پلیس به جرم ارتکابی اقرار و گفت، اسناد چند قطعه زمین را جعل و به 6 خریدار فروخته است و از بابت فروش آنها مبلغ 30 میلیارد ریال در آن مقطع زمانی به دست آورده است.

این مقام پلیسی ابراز داشت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را به قیمت فعلی یک تریلیون ریال اعلام و متهم پس از تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ موقوفه ای در خاتمه خاطر نشان کرد: شهروندان برای انجام معاملات ملکی و غیر ملکی با کارشناسان مربوط مشورت، پس از انجام استعلام های لازم اقدام به تنظیم قرارداد و پرداخت ثمن معامله کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 دی 1399 بروزرسانی: 27 دی 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 881

به "دستگیری جاعل اسناد یک تریلیونی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری جاعل اسناد یک تریلیونی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید