زیر ساختهای لازم برای بازگشایی مدارس وجود ندارد ، دولت تجدید نظر کند

به گزارش تور فرانسه، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:چه بخواهیم چه نخواهیم باید اعلام کنیم زیر ساختهای لازم برای بازگشایی مدارس بصورت حقیقی وجود ندارد.

زیر ساختهای لازم برای بازگشایی مدارس وجود ندارد ، دولت تجدید نظر کند

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

علی بابایی نماینده مردم ساری در مصاحبه با خبرنگاران اضافه نمود:از وزیرآموزش وپرورش می خواهیم که در خصوص بازگشایی مدارس تجدید نظر کند و تا زمانی که زیر ساخت های بهداشتی لازم فراهم نشده از حضور فیزیکی دانش آموزان در مدارس جلوگیری گردد.

عضو هیات رئیسه کمیسون اجتماعی مجلس یازدهم گفت:در حال حاضر خانواده ها بخصوص دهک های پایین جامعه آمادگی لازم برای بازگشایی مدارس را ندارند و نباید به خانواده های تحمیل کنیم که با اضطراب فرزندشان را به مدرسه بفرستند تا درس یاد بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه بازگشایی مدارس با عجله صورت گرفت گفت:بنظر می رسد با این شیوه بازگشایی، شاهد موج سوم کرونا در خانواده ها خواهیم بود چون بچه ها کم سن به گفته پزشکان متخصص ناقلان خاموشی هستند که می توانند ویروس را به خانواده ها منتقل نمایند.

بابایی با بیان اینکه مجلس به شدت به دنبال آنالیز مسئله است و نمایندگان در صحن علنی به وزیر تذکرات لازم را ارائه داده اند اضافه نمود: کمیسیون های تخصصی مجلس در کوشش هستند تا با جلسه با مسئولین آموزش و پرورش و بهداشت و درمان سیاست های اتخاذ شده را آنالیز نمایند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:سلامت فرزندان و خانواده ها برای مجلس در اولویت قرار گرفته است، بیماری کرونا برسیستم بهداشتی کشور و کادر درمان فشار زیادی وارد نموده و یک موج دیگر در سطح کشور می تواند این خستگی را دو چندان نموده و خدای نانموده منجر به مختل شده خدمات درمانی درسطح کشورگردد .

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 728

به "زیر ساختهای لازم برای بازگشایی مدارس وجود ندارد ، دولت تجدید نظر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیر ساختهای لازم برای بازگشایی مدارس وجود ندارد ، دولت تجدید نظر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید