سرمربی صنعت نفت آبادان نسبت به درهای بسته استادیوم ها گلایه کرد

به گزارش تور فرانسه، منصوریان با توجه به اهمیت حضور طرفداران در زمین بازی گفت: استادیوم ها برای تمام تیم ها باید بازگشایی می شد.

سرمربی صنعت نفت آبادان نسبت به درهای بسته استادیوم ها گلایه کرد

به گزارش خبرنگاران از آبادان ، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت: بازگشایی استادیوم ها برای طرفداران باید برای همه تیم ها اعمال می شد چون حضور طرفداران دارای اهمیت ویژه ای است، ولی با این وجود صنعت نفت آبادان با هدف پیروزی در بازی فردا از شعار یک نفر برای همه، همه برای آبادان پیروی خواهد نمود.

او اضافه نمود: بازی فردا برای هر دو تیم نفتی ها و آبی پوشان به ویژه صنعت نفت که فرایند رو به رشدی را طی می نماید اهمیت زیادی دارد به این ترتیب بازی پیش رو یک بازی بسیار زیبا و پرفشار از طرف تیم ما خواهد بود.

منصوریان شروین بزرگ و عباس بوعذار ادامه داد: ملاقات با استقلال نقطه عطفی برای شروین خواهد بود و بوعذار که از برترین بازیکنان خوزستان است نیز با افت نامحسوس خود در دوسال اخیر سعی در افزایش کیفیت بازی خود دارد اما به طور کلی هیچ فرقی میان 25 بازیکن تیم نفتی های آبادان نیست و افراد متفاوت مانند طالب ریکانی بسیار اندک هستند.

او با بیان اینکه ریکانی کاپیتان صنعت نفت است و باید کوشش دوچندانی داشته باشد، بیان نمود: از طالب و شروین، بیشتر از سایر بازیکنان توقع دارم تا تیم را آهسته از پُل رد نمایند.

سرمربی صنعت نفت در مورد اعتراض باشگاه استقلال به انتخاب محمدرضا اکبریان به عنوان داور این مسابقه گفت: تمام نهادهای نظارتی فوتبال روی داوران تمرکز دارند و اکبریان برترین قضاوت را در رویارویی صنعت نفت آبادان با استقلال خواهد داشت.

منصوریان ادامه داد:وجود VAR در فوتبال ما از واجبات است و صنعت نفت اولین تیمی است که خواهان آن است اما فردا با ایمان کامل به زمین می رویم و می دانیم اگر اکبریان فردا نیز اشتباه کند آن اشتباه عمدی نیست.

سرمربی صنعت نفت در مورد بازی تیم خود با تراکتور گفت: اگر در دقیقه 82 بتوانید در تبریز گل مساوی را به تراکتور بزنید شما بر بازی سوار می شوید بعد از آن ضربه ما یک حمله کردیم که روی ضد حمله گل خوردیم که اعتراضی هم نکردیم اما اگر VAR بود ما سود می کردیم چون داور آن صحنه را می دید.

او در مورد اشتباه فدراسیون فوتبال در مورد وثیقه دو بازیکن استقلال گفت: اینکه در فرصت کمی قبل از بازی ناظر بازی از ممنوعیت بازی بازیکنان یک تیم خبر دهد جای ابهام دارد چون اگر وجه التزام قرار داده شده باید ارائه گردد و تمام این مسائل در نهایت به تیم هایی کم هزینه مثل ما و نفت مسجدسلیمان لطمه می زند.

منصوریان از بازگشت مطلق زاده و اهل شاخه به تمرین ها اطلاع داد و ادامه داد: جعفری آماده نشستن بر روی نیمکت است اما ساکی و جبیره هنوز درگیر مصدومیت هستند.

انتهای پیغام / ا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1444

به "سرمربی صنعت نفت آبادان نسبت به درهای بسته استادیوم ها گلایه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی صنعت نفت آبادان نسبت به درهای بسته استادیوم ها گلایه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید